Lektor slovenského jazyka ako cudzieho jazyka

Centrum ďalšieho vzdelávania UK

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
assap
940 EUR/mesiacMzdové podmienky budú dojednané v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výučba SJ ako cudzieho jazyka pre zahraničných študentov úrovne A1,A2,B1,B2,C1,C2,
- priama vzdelávacia činnosť vrátane hodnotenia študentov a poskytovanie konzultácií,
- tvorba učebných materiálov na výučbu SJ ako cudzieho jazyka a testov na overenie jazykovo-komunikačných kompetencií,
- tvorba učebníc, prezentácií a iných učebných materiálov,
- vedenie základnej pedagogickej dokumentácie

- týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce
- stravné lístky aj počas dovolenky
- príspevok zamestnávateľa na DDS

Profesijný životopis je potrebné doručiť do 20.10.2020 na adresu:

Centrum ďalšieho vzdelávania
Univerzita Komenského v Bratislave
Mzdový a personálny referát
Odbojárov 10/A
831 04 Bratislava

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Útvar jazykovej a odbornej prípravy, ako súčasť Centra ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského v Bratislave, zabezpečuje výučbu slovenčiny ako cudzieho jazyka a profilových odborných predmetov pre zahraničných študentov, ktorí sa pripravujú na riadne vysokoškolské štúdium na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov s aprobáciou slovenský jazyk a literatúra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s tvorbou metodických materiálov a učebných zdrojov
- praktické skúsenosti s výučbou slovenského jazyka ako cudzieho jazyka sú vítané
- znalosť príslušných legislatívnych noriem
- morálna a občianska bezúhonnosť

Centrum ďalšieho vzdelávania UK (CĎV UK) poskytuje komplexné vzdelávacie služby vo svojich útvaroch: Kontinuálne, kariérové a kompetenčné vzdelávanie, Cudzie jazyky, Jazyková a odborná príprava cudzincov a krajanov a Univerzita tretieho veku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3985717  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac