Laborant technik

Centrum bunkovej terapie s.r.o.

Miesto práce
Malacky, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac13 a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu do laboratória na spracovanie materiálu, prípravu , produktov so znalosťami v hematológii, práce s kmeňovými bunkami, pupočníkovou krvou.

zaujímavú a perspektívnu prácu
odborný rast
flexibilný pracovný čas
vzdelávacie kurzy

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, odpovedať budeme iba vybraným záujemcom.
Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov
o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hematológia, molekulárna biológia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Komunikatívny,
empatický prístup,
ochota učiť sa nové veci,
dobrá prispôsobivosť a reakcia na zmeny,
Spoľahlivosť,
zodpovednosť,
starostlivosť,
samostatnosť.

Sme biotechnologická spoločnosť , tkanivové zariadenie, sme priekopníkom vo výskume bunkovej terapie . Na Slovensku pôsobíme od roku 2012 a intenzívne sa venujeme aj výskumnej činnosti v odboroch neurológie, imunológie, diabetológie, chirurgie a ortopédie. Spolupracujeme s lekármi v rôznych odboroch po celom svete, našimi pacientami je aj zahraničná klientela.
ID: 4504111  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac