Montážnik - Telfs. Práca na rakúsku zmluvu.

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ASAP
2 100 EUR/mesiacod 2.100 - 2.300 €/mesiac (podľa skúseností a zručností uchádzača) + 13. a 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého kolektívu hľadáme nových kolegov. Jedná sa o kolektív slovenských pracovníkov - VYŽADUJEME ale znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni!!!

- montáž komponentov pre automobilový priemysel,
- používanie ručných nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie,
- starostlivosť a udržiavanie technického vybavenie a príslušenstva,
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov

- žiadne poplatky za sprostredkovanie,
- 3 smenná prevádzka,
- miesto výkonu práce : Rakúsko - Telfs,
- ponuka vhodná i pre partie
- ovládanie cudzieho jazyka - nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- platové ohodnotenie 2.100 - 2.300 € (podľa skúseností a zručností uchádzača) + 13. a 14 plat,
- ubytovanie ZDARMA v penzióne neďaleko pracoviska ( 2-lôžkové izby),
- dlhodobé zamestnanie,
- Nástup do práce : podľa dohody

Životopis je nutné zaslať na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou,
- prax na podobnej pozícii výhodou,
- ochota pracovať v smennom režime,
- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4365036  Dátum zverejnenia: 25.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac