Voľné pozície pre skúsených vodičov VZV s nástupom ihneď

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 217 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V čase krízy necestuj do zahraničia, ale zarábaj doma!
Tvojou náplňou práce bude:

- práca v 3-smennej prevádzke,
- balenie a štítkovanie tovaru,
- vychystávanie tovaru podľa objednávok,
- práca so scanerom,
- možnosť nadčasov,
- práca na HLAVNÝ pracovný pomer,

- Pozícia vhodnejšia pre mužov.

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 75€!

- mzda: 5,52€/hod. mesačne až 1.217 € Brutto + bonusy + príplatky podľa Zákonníka práce
- mesačné BONUSY až do výšky 10%,
- dotované ubytovanie,
- doprava do práce ZADARMO,
- stravné lístky ZADARMO,
- zálohy poskytujeme týždenne,
- výplata vždy načas.

Doprava ZADARMO zabezpečená zo smerov:

- Šaľa - Kráľová n/Váh. - Kajal - Galanta - Nebojsa,
- Šaľa - Močenok - Horná Kráľová - Hájske,
- Selice - Trnovec nad Váhom - Šaľa - Dlhá nad Váhom - Šoporňa - Pata,
- Horný Čepeň - Stredný Čepeň - Šintava - Sereď - Dolná Streda - Váhovce,
- Pezinok - Viničné - Senec - Boldog - Réca - Veľký Grob - Pusté Úľany - Nový Dvor,
- Kráľová pri Senci - Jelka - Veľké Úľany - Sládkovičovo - Veľká Mača,
- Komárno - Kameničná - Kolárovo - Neded - Vľčany - Žiharec - Tešedíkovo - Diakovce - Matúškovo,
- Veľký Meder - Okoč - Topoľníky - Trhová Hradská - Trstice - Kráľov Brod - Dolné Saliby - Horné Saliby,
- Dunajská Streda - Veľké Dvorníky - Jahodná - Tomášikovo - Vozokany - Mostová - Čierny Brod - Košúty

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,
- dobrý zdravotný stav,
- manuálna zručnosť,
- flexibilita
- platný VZV preukaz podmienkou

- Aktuálny životopis zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4158870  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac