Poď pracovať do skladu v Prahe a získaj zľavy na nákup tovaru do výšky 50% + ďalšie bonusy. (Skladník)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
IHNEĎ
28 000 - 31 000 Kč/mesiac141Kč/hod + príplatky a bonusy, mesačne až 28.000Kč (počas sezóny až 31.000 Kč)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie a štítkovanie tovaru,
- 3 zmenná prevádzka (8-hod.zmeny),
- práca na NZV (možnosť zaškolenia a získania oprávnenia),
- možnosť nadčasov,

- Práca vhodná pre ŽENY, MUŽOV, PÁRY.

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 2.000KČ!

- BONUSY za dochádzku a produktivitu,
- SEZÓNNE bonusy až 5.000Kč mesačne,
- nákup hračiek s 50% zľavou,
- dotované ubytovanie zabezpečené,
- v sezóne dotované stravovanie,
- po prechode na zmluvu stravné lístky zdarma,
- doprava do práce zabezpečená,
- zálohy poskytujeme týždenne,
- výplata vždy načas.

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať,
- dobrý zdravotný stav.

- Aktuálny životopis zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3763205  Dátum zverejnenia: 14.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000 - 31 000 Kč/mesiac141Kč/hod + príplatky a bonusy, mesačne až 28.000Kč (počas sezóny až 31.000 Kč)