Pracovník výroby, mzda 1.000€ + 13. a 14. plat. Firemná doprava do Lozorna zabezpečená.

CentralWork s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Galanta, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1.000 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne práce podľa zaškolenia
- kontrola výrobného procesu
- dodržiavanie pracovných postupov
- práca so skenerom
- 2-zmenná / 4-zmenná prevádzka
- PRACOVISKO: Lozorno pri Bratislave

- ZÍSKAJ ODMENU ZA ODPORUČENIE ZNÁMEHO 185€!

- pracovná zmluva
- po skúšobnej dobe NAVÝŠENIE mzdy
- PRÍPLATKY podľa Zákonníka práce
- mesačné BONUSY
- stravné lístky
- 13. a 14. plat
- zálohy týždenne
- výplata vždy načas
- možnosť kariérneho rastu
- odmena za odporučenie zamestnanca 185€

- DOPRAVA z viacerých smerov zabezpečená do Lozorna a späť:
1. Šaštín - Čáry - Studienka - Lozorno
2. Rohožník - Lozorno - Lozorno
3. Senica - Čáčov - Dojč - B. Mikuláš - Lozorno
4. Skalica - Holíč - Radimov - Unín - Gbely - Lozorno
5. Bratislava - Stupava - Lozorno
6. Jakubov - Záhorská - Vysoka - Zohor - Lozorno
7. Malé Leváre - Gajary - Malacky - Lozorno

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- chuť pracovať
- prax v automobilovej výrobe - vítaná

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3188040  Dátum zverejnenia: 17.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000 €/mesiac