Pracuj v sklade s mobilmi a tabletmi v Prahe! - skladník/-čka.Nástupy ihneď!

CentralWork s.r.o.

Bratislava, Malacky, Pezinok, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Praha
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
upresnenie mzdových podmienok pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skenovanie tovaru (zaškolíme Vás),
- balenie a prebaľovanie tovaru,
- pozícia na kontrole kvality reklamácie (zaškolíme Vás),
- 2-zmenná prevádzka (možnosť nadčasov).

Vhodné PRE ŽENY, MUŽOV alebo PÁRY!

ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 5.000KČ!

- doprava z/do práce v Prahe ZDARMA,
- možnosť KARIÉRNEHO RASTU (aj na vedúce pozície),
- stravné lístky,
- motivačné OHODNOTENIE,
- SEZÓNNE bonusy,
- dotované ubytovanie zabezpečené (2-lôžkové izby),
- doprava z/do práce zabezpečená,
- týždenne zálohy,
- zaujímavá práca s tovarom svetoznámeho výrobcu tabletov a mobilov!

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čistý register trestov,
- prax na podobnej pozícii výhodou.

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na emailovú adresu: nabor@centralwork.eu

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Keratsinské námestie 1
08001 Prešov
ID: 2823687   Dátum zverejnenia: 23.11.2016