Baví Ťa kapitálový trh? Si doma v oblasti cenných papierov?

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Ul. 29. augusta, Bratislava, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zastrešenie celej oblasti prevádzky systému vyrovnania po procesnej a metodickej stránke (T2S, Informačný systém CDCP, TARGET2, SWIFT, CSDR atď.)
• Rokovania a komunikácia s klientmi, zástupcami NBS, Burzy cenných papierov, Ministerstva financií SR a dodávateľmi informačných systémov
• Školenia v oblasti Informačných systémov CDCP a prevádzkových postupov
• Zabezpečovanie riadneho fungovania odboru prevádzky systému vyrovnania, tak aby jeho zamestnanci mali vytvorené prostredie pre bezchybné poskytovanie služieb vyrovnania klientom CDCP.
• Rovnomerné rozdeľovanie pracovných úloh za účelom riadneho fungovania odboru a hodnotenie produktivity podriadených zamestnancov s dôrazom na kvalitu poskytnutých služieb CDCP klientom.
• Metodika a tvorba interných predpisov upravujúcich pravidlá a postupy zamestnancov odboru, ktoré si vyžiada prax poskytovania služieb CDCP alebo nová právna úprava. Podieľanie sa na tvorbe, resp. pripomienkovanie predpisov, ktoré sa dotýkajú alebo sa môžu dotknúť činnosti odboru.
• Reprezentovanie, resp. zastupovanie odboru (jeho zamestnancov a záujmov) voči ostatným organizačným útvarom CDCP, resp. navonok voči klientom CDCP.

- príležitosť pracovať v unikátnej spoločnosti,
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- príležitosť cestovať na zahraničné služobné cesty,
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- možnosť platovo aj kariérne rásť,
- flexibilný pracovný čas

Hľadáme manažéra systému vyrovnania obchodov s cennými papiermi a služieb v T2S a mimo T2S

Hľadáme človeka, ktorý sa orientuje v oblasti kapitálového trhu, má skúsenosti s vedením tímu a zaujímajú ho cenné papiere. Potrebujeme perspektívneho, na výkon orientovaného uchádzača so silným záujmom o kapitálový trh obchod s cennými papiermi. Potrebujeme ťahúňa, ktorý vie efektívne motivovať tím za účelom dosiahnutia produktivity a výborných výsledkov! Budete sa toho musieť veľa naučiť a spoznať. Začiatok bude náročný, ale keď budete na sebe pracovať, môžete očakávať, že sa stanete jedným z unikátnych odborníkov v danej oblasti.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste a vyplňte nám dotazník prostredníctvom tohto linku

Prosím, neposielajte motivačné listy. Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo, finančníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

10

• Manažérske, analytické a komunikačné schopnosti
• Samostatnosť pri plnení zadaných úlohách
• Prehľad právnych predpisov z odvetvia práva cenných papierov
• Príjemné vystupovanie, zmysel pre detaily
• Schopnosť pracovať pod tlakom (vyrovnať sa so stresujúcimi situáciami)
• Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Skúsenosti s vedením a motivovaním tímu
• Silná proklientska orientácia
• Ochota, chuť pracovať a učiť sa, zvládať komunikáciu/text v anglickom jazyku
• Orientácia na výsledky a dokončovanie práce.

Centrálny depozitár cenných papierov je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy. Sme stabilná firma s 30 ročnou tradíciou, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou na trhu, poskytujeme kvalitné služby a stále expandujeme. Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji našich zamestnancov, podporujeme work-life balance, transparentnosť, máme zavedený etický kódex a propagujeme čestný a priateľský prístup. Máme tu priateľské a príjemné prostredie, presadzujeme etické riešenia, orientujeme sa na produkciu, dodržiavame slušné vzťahy a vládne u nás tímový duch :)

Bližšie informácie o nás nájdete na našej web stránke www.cdcp.sk alebo https://www.linkedin.com/company/centralny-depozitar-cennych-papierov/-

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3461523  Dátum zverejnenia: 4.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 1800 €