Manažér riadenia rizík

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce
29. Augusta 1/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu, ktorý bude zodpovedný za systém riadenia rizík v našej spoločnosti a ktorý sa nebojí splniť naše vysoké očakávania.

Výsledkom Vašej práce bude:

- koordinácia procesu riadenia rizík v spoločnosti
- zabezpečenie, zavedenie a dodržiavanie schválenej stratégie a postupov riadenia rizík
- poskytnutá metodická podpora ostatným zamestnancom pri identifikácii, meraní, monitoringu a zmierňovaní rizík
- navrhnuté limity pre rizikovú expozíciu spoločnosti
- priebežný monitoring dodržiavania stanovených limitov pre rizikovú expozíciu spoločnosti
- príprava stanovísk k pripravovaným novým produktom, resp. službám z hľadiska rizík
- príprava stanovísk k udeleniu prístupu k službám z hľadiska rizík
- príprava stanovísk k zmluvným vzťahom s externými dodávateľmi z hľadiska rizík
- zhromažďovanie, zaznamenávanie a vyhodnocovanie informácií týkajúcich sa riadenia rizík
- zabezpečenie kontinuity činností spoločnosti pre prípad vzniku krízovej situácie
- zabezpečenie analýz a monitoringu procesov spoločnosti z pohľadu rizika
- vypracovanie a aktualizácia vnútorných predpisov a ďalších dokumentov súvisiacich s riadením rizík v spoločnosti

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:

- príležitosť pracovať v oblasti kapitálového trhu
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý
- možnosť podieľať sa na unikátnych medzinárodných projektoch
- dovolenka navyše

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste a vyplňte nám dotazník prostredníctvom tohto linku https://tech.interspeedia.com/jobs/33587.48004.44311
Prosím, neposielajte motivačné listy. Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.3.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Najmenej 5 ročná prax z oblasti riadenia rizík, z toho najmenej 2 ročná prax z oblasti finančného trhu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Prax z oblasti riadenia rizík, so zameraním na operačné riziká a riadenie kontinuity
prevádzky (BCM)
- Manažérske skúsenosti vítané
- Znalosť legislatívnych predpisov v oblasti kapitálového trhu
- Samostatnosť, analytické myslenie, organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- Orientácia na riešenie, výsledky a dokončovanie práce
- Kategorizácia prác - metódy a postupy stanovovania požiadaviek na pracovné pozície
- Koncepčné myslenie, komunikatívnosť

Centrálny depozitár cenných papierov SR je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrálny depozitár cenných papierov a.s.
29. augusta 1/A
81480 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Pazderová
Tel.: 02 593 951 18
E-mail: poslať životopis
ID: 3310029   Dátum zverejnenia: 14.2.2018