Manažér riadenia rizík

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce
29. Augusta 1/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu, ktorý bude zodpovedný za systém riadenia rizík v našej spoločnosti a ktorý sa nebojí splniť naše vysoké očakávania.

Výsledkom Vašej práce bude:

- koordinácia procesu riadenia rizík v spoločnosti
- zabezpečenie, zavedenie a dodržiavanie schválenej stratégie a postupov riadenia rizík
- poskytnutá metodická podpora ostatným zamestnancom pri identifikácii, meraní, monitoringu a zmierňovaní rizík
- navrhnuté limity pre rizikovú expozíciu spoločnosti
- priebežný monitoring dodržiavania stanovených limitov pre rizikovú expozíciu spoločnosti
- príprava stanovísk k pripravovaným novým produktom, resp. službám z hľadiska rizík
- príprava stanovísk k udeleniu prístupu k službám z hľadiska rizík
- príprava stanovísk k zmluvným vzťahom s externými dodávateľmi z hľadiska rizík
- zhromažďovanie, zaznamenávanie a vyhodnocovanie informácií týkajúcich sa riadenia rizík
- zabezpečenie kontinuity činností spoločnosti pre prípad vzniku krízovej situácie
- zabezpečenie analýz a monitoringu procesov spoločnosti z pohľadu rizika
- vypracovanie a aktualizácia vnútorných predpisov a ďalších dokumentov súvisiacich s riadením rizík v spoločnosti

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:

- príležitosť pracovať v oblasti kapitálového trhu
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý
- možnosť podieľať sa na unikátnych medzinárodných projektoch
- dovolenka navyše
- flexibilná pracovná doba

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste a vyplňte nám dotazník prostredníctvom tohto linku
Prosím, neposielajte motivačné listy. Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.4.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Najmenej 5 ročná prax z oblasti riadenia rizík, z toho najmenej 2 ročná prax z oblasti finančného trhu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Prax z oblasti riadenia rizík, so zameraním na operačné riziká a riadenie kontinuity
prevádzky (BCM)
- Manažérske skúsenosti vítané
- Znalosť legislatívnych predpisov v oblasti kapitálového trhu
- Samostatnosť, analytické myslenie, organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- Orientácia na riešenie, výsledky a dokončovanie práce
- Kategorizácia prác - metódy a postupy stanovovania požiadaviek na pracovné pozície
- Koncepčné myslenie, komunikatívnosť

Centrálny depozitár cenných papierov je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy. Sme stabilná firma s 25 ročnou tradíciou, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou na trhu, poskytujeme kvalitné služby a stále expandujeme. Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji našich zamestnancov, podporujeme work-life balance, transparentnosť, máme zavedený etický kódex a propagujeme čestný a priateľský prístup. Máme tu priateľské a príjemné prostredie, presadzujeme etické riešenia, orientujeme sa na produkciu, dodržiavame slušné vzťahy a vládne u nás tímový duch :)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrálny depozitár cenných papierov a.s.
29. augusta 1/A
81480 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Pazderová
Tel.: 02 593 951 18
E-mail: poslať životopis
ID: 3310029   Dátum zverejnenia: 5.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou