Manažér produkčných informačných systémov

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si profesionál so všeobecným prehľadom z oblasti IT a programovania?
Máš za sebou výborné výsledky?
Hľadáš možnosť sebarealizácie?
Máš skúsenosť s vedením IT tímu?

Prácou u nás Vám ponúkame možnosť ukázať Váš potenciál, podieľať sa na zaujímavých IT projektov.

Výsledkom Vašej práce bude:

Garancia funkčných informačných systémov spoločnosti a zabezpečovanie predovšetkým:

- účasť na komunikácii s dodávateľmi IT systémov a riešení
- testovanie informačných systémov, riadenie opráv a zmien, nasadzovanie do prevádzky
- administrácia informačných systémov a dohľad nad ich funkčnosťou
- komunikácia s používateľmi informačných systémov, poradenstvo, školenia
- sledovanie súladu informačných systémov s pravidlami informačnej bezpečnosti a účasť na práci bezpečnostného tímu
- účasť na tvorbe IT smerníc a iných dokumentov
- tvorba drobného SW vybavenia pre potreby spoločnosti
- efektívne naplánovaná, zorganizovaná práca
- implementácia informačných systémov do praxe

- týždeň dovolenky navyše
- vzdelávanie a školenia pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste sa
prostredníctvom tohto linku: https://tech.interspeedia.com/jobs/33587.47941.44253
Prosím, neposielajte motivačné listy. Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nevyhnutné sú praktické skúsenosti:

- s riadením IT projektov
- riadením menšieho IT tímu - minimálne 3 roky
- s implementáciou informačných systémov do praxe
- s testovaním informačných systémov
- praktické skúsenosti s programovaním
- všeobecný prehľad v oblasti IT

Centrálny depozitár cenných papierov je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy. Sme stabilná firma s 30 ročnou tradíciou, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou na trhu, poskytujeme kvalitné služby a stále expandujeme. Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji našich zamestnancov, podporujeme work-life balance, transparentnosť, máme zavedený etický kódex a propagujeme čestný a priateľský prístup. Máme tu priateľské a príjemné prostredie, presadzujeme etické riešenia, orientujeme sa na produkciu, dodržiavame slušné vzťahy a vládne u nás tímový duch :)

Bližšie informácie o nás nájdete na našej web stránke www.cdcp.sk alebo https://www.linkedin.com/company/centralny-depozitar-cennych-papierov/-

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2122175  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou