Projektový administrátor produkčných informačných systémov

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si profesionál so všeobecným prehľadom z oblasti IT a programovania?
Máš za sebou výborné výsledky?
Hľadáš možnosť sebarealizácie?
Máš skúsenosť s vedením IT tímu?

Prácou u nás Vám ponúkame možnosť ukázať Váš potenciál, podieľať sa na zaujímavých IT projektov.

Výsledkom Vašej práce bude:

Garancia funkčných informačných systémov spoločnosti a zabezpečovanie predovšetkým:

- účasť na komunikácii s dodávateľmi IT systémov a riešení
- testovanie informačných systémov, riadenie opráv a zmien, nasadzovanie do prevádzky
- administrácia informačných systémov a dohľad nad ich funkčnosťou
- komunikácia s používateľmi informačných systémov, poradenstvo, školenia
- sledovanie súladu informačných systémov s pravidlami informačnej bezpečnosti a účasť na práci bezpečnostného tímu
- účasť na tvorbe IT smerníc a iných dokumentov
- tvorba drobného SW vybavenia pre potreby spoločnosti
- efektívne naplánovaná, zorganizovaná práca
- implementácia informačných systémov do praxe

Ak ste presvedčený, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov na e-mail: ludmila.pazderova@cdcp.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nevyhnutné sú praktické skúsenosti:
- s riadením IT projektov
- riadením menšieho IT tímu
- s implementáciou informačných systémov do praxe
- s testovaním informačných systémov
- praktické skúsenosti s programovaním
- a všeobecný prehľad v oblasti IT

Centrálny depozitár cenných papierov SR je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

29. Augusta 1/A
814 80 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: CDCP, a.s. Personalista
Tel.: 0259395118
E-mail: poslať životopis
ID: 2122175   Dátum zverejnenia: 9.1.2018