Fakturant - asistent realizácie

WinePool s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 2, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

fakturácie
vedenie hotovostnej pokladne, evidencia a výdaj cenín ( kolky, stravné lístky a pod.)
príjem/výdaj tovaru - vednie skladového hospodársta
evidencia došlej pošty, expedícia vyšlej pošty
príprava a zasielanie podkladov pre účtovníčku
evidencia dochádzky
nákup kancelárskych potrieb
obsluha telefónnej ústredne, prvotná komunikácia so zákazníkmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa zaoberá dovozom a distribúciou technických a laboratórnych chemikálií a chemických špecialít. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1998, patrí medzi lídrov v tomto segmente. Zákazníkmi sú univerzity, výskumné centrá, kontrolné laboratóriá a výrobné podniky.
Ponúkame tvorivú a zaujímavú prácu v spoločnosrti s rodinnou atmosférou. Osobný rast v oblasti obchodných schopností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3262567  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou