Personalista/ administratívny pracovník

CENTRAL RAILWAYS a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
500 EUR/mesiacmzda bude upresnená na osobnom stretnutí, v prípade polovičného úväzku od 500,- EUR/ brutto, v prípade plného od 1000,- EUR brutto, variabilná odmena dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posilňujeme našu firmu o pozíciu Personalista. Ak máte skúsenosti ako HR špecialista, koordinátor alebo biznis partner a baví Vás učiť sa nové veci, hľadáme práve Vás.

Vašou úlohou bude predovšetkým:
- vykonávať personálne činnosti pracovného pomeru – vznik, zmena a skončenie (pracovné zmluvy - PZ, dodatky PZ, dohody, výpovede, okamžité skončenia, a ďalšie);
- viesť komplexnú personálnu agendu individuálnych pracovných pomerov;
- viesť elektronickú a fyzickú databázu personálnej dokumentácie;
- realizovať výberové konania pre voľné pracovné miesta;
- pripravovať a koordinovať vstupný orientačný program pre nových zamestnancov;
- spracúvať komplexné podklady pre zúčtovanie miezd zamestnancov podľa slovenskej a maďarskej legislatívy – spracovanie dochádzok a podkladov k jednotlivým zložkám odmeňovania;
- spracúvať mesačné, štvrťročné, ročné reporty a hlásenia personálnych ukazovateľov;
- spolupodieľať sa na príprave ročného plánu personálnych nákladov, vrátane plánu vzdelávania;
- realizovať programy benefitov pre zamestnancov;
- spravovať internú HR dokumentáciu;
- pripravovať reporty, správy a zápisy pre vedenie firmy
- interne tlmočiť a prekladať dokumenty z/do maďarčiny
- viesť hotovostnú pokladňu firmy
- zabezpečovať administratívny chod firmy, tzv. „back office“

Čo Vám ponúkame naviac?
- skvelý tím a rodinnú atmosféru
- stabilnú prácu s perspektívou
- príležitosti naučiť sa veľa nového z personalistiky
- pitný režim na pracovisku zdarma je samozrejmosťou
- stravné lístky v atraktívnej hodnote

Viac sa dozviete na osobnom pohovore. Tešíme sa na Vás.

Termín nástupu si dohodneme, pretože na najvhodnejšieho kandidáta sa oplatí počkať.

Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Svoj životopis v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať tým z vás, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria.

Spoločnosť Central Railways, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej „Nariadenie“) na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov. Informácie o možnosti uplatnenia Vašich práv v súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na stránke www.railtrans.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonomika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborná znalosť maďarského a slovenského jazyka podmienkou
- výborná znalosť maďarského zákonníka práce podmienkou
- znalosť slovenského zákonníka práce veľkou výhodou
- aktívny komunikátor s príjemným vystupovaním
- samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť presadiť sa
- iniciatívny prístup pri riešení vzniknutých situácií, hľadanie riešení
- organizačné schopnosti, výborný časový manažment

CENTRAL RAILWAYS a.s. je mladá, dynamická spoločnosť, ktorá má ambíciu byť relevantným
hráčom na trhu železničných dopravcov v strednej Európe.
Primárnou stratégiou spoločnosti je synergické využitie dispozície mobilných kapacít a
personálneho know how národných operátorov, špedície a logistiky popredných slovenských i
nadnárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3917993  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac