Ekonóm, účtovník

Central Point Europe s.r.o.

Miesto práce
Pri starom letisku, Vajnory
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda sa určí na základe skúsenosti kandidáta a na vzájomnej dohode po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za bezproblémový chod ekonomického oddelenia v rámci spoločnosti
* Vedenie účtovníctva
* Zodpovedný za mzdovú agendu
* Fakturácia a skladové hospodárstvo
* Príprava účtovnej závierky a podávanie daňového priznania
* Evidencia DPH a vypracovanie daňového priznania k DPH
* Plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v rámci spoločnosti
* Aktívna spoluúčasť na zvýšení miery automatizácie existujúcich procesov ekonomického úseku
* Spolupracuje na vypracovaní finančného plánu, riadenie, kontrolovanie a optimalizácia cash flow
* Sledovanie čerpania rozpočtu, analýza mesačných výsledkov a riadenie vzniknutých odchýlok
* Jednoduchá personalistika, pracovné zmluvy a pod.
* Práca v HELIOSe

* Práca v stabilnej rodinnej firme,
* Ročné bonusy, motivačné finančné a nefinančné odmeny
* Firemný telefón
* Firemné akcie a teambuildingy
* Možnosť vzdelávania

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov, ktorí o pracovnú ponuku prejavili záujem, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na pracovný pohovor s vedením spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* Skúsenosti na požadovanej pozícií
* Schopnosť pracovať samostatne a efektívne
* Schopnosť pracovať v medzinárodnom prostredí
* Znalosť slovenských účtovných a daňových zákonov
* Dobrá orientácia v právnych a ďalších predpisoch
* Znalosť anglického jazyka je podmienkou

Central point Europe s.r.o., je stredne veľká rodinná firma, ktorá sa zaoberá veľkoobchodným predajom spotrebiteľskej elektroniky na medzinárodnej úrovni.
Práve oslavujeme ôsme narodeniny.
Sme pyšní na multikulturalizmus v našom tíme a stabilne dlhoročné obchodné vzťahy, s dobrou reputáciou, vo vyše 47 krajinami sveta.
Firma aktuálne prechádza veľkým rebrandingom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4490518  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac