Prevádzkar/ka

CENTRAL PARK INVESTOR, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš byť súčasťou veľkého projektu v oblasti gastronómie, si líderský typ s prirodzenou autoritou a príjemným vystupovaním, tak hľadáme práve Teba na pozíciu Manažéra prevádzky novovybudovaného športovo-rekreačného areálu v Nitre.
Hlavnou náplňou práce bude:
- bezproblémové riadenie chodu zverenej prevádzky
- nábor nových zamestnancov
- riadenie tímu podriadených zamestnancov
- objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
-zodpovednosť za priebeh inventúr, pokladničnú hotovosť
- zodpovednosť za sanitáciu, dodržiavanie BOZP, Oop, HACCP
- zodpovednosť za ekonomické výsledky prevádzky

A ďalej pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení, zastrešovať kontrolu nad dodržiavaním štandardov a vopred stanovených procesov, riešenie zákazníckych podnetov a silná prozákaznícka orientácia, zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb, vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami, pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky, motivácia tímu a vytváranie pozitívnej atmosféry na pracovisku.

- týždeň platenej dovolenky so 100%- ným príspevkom na ubytovanie
- spoločnosťou hradené odborné školenia
- príspevok na stravu
- príspevok na pohonné hmoty
a ďalšie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis cez odkaz nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého záujmu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prevádzkovanie, manažovanie prevádzky

Počet rokov praxe

5

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

CENTRAL PARK INVESTOR, s.r.o. prevádzkovateľ novovybudovaného rekreačno-športového areálu v centre Nitry.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4357029  Dátum zverejnenia: 16.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac