Asistent/ka riaditeľa

CENTRAL PARK INVESTOR SLOVAKIA, a. s.

Slovensko, Česko, Spojené Arabské Emiráty (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spravovať agendu riaditeľa na základe jeho pokynov
Spravovať dochádzku určeným zamestnancom
Organizovať tuzemské a zahraničné služobné cesty
Dohliadať na rešpektovanie rozpočtu režijných nákladov
Tlmočiť na rôznych stretnutiach (napr. porady, schôdzky s komunikáciou a pod.)
Organizovať interné a externé návštevy
Spravovať rozličnú dokumentáciu zvereného úseku a zbierať a sumarizovať údaje, robiť zápis z porady
Pripravovať podklady ku komunikácií informácií rôzneho typu v rôznej forme (mail, prezentácia) s cieľom zabezpečenia efektívneho toku informácií
Vystupovať a komunikovať s ohľadom na dodržanie dobrého imidžu úseku a celej spoločnosti
Komunikácia z úradmi

Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a výkonnostná prémia, 13. plat)
Bezplatné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu
Benefity (relax, šport, kultúra, dovolenky) formou aplikácie „Moje benefity“
Príspevok pri rôznych životných situáciách (napr. narodenie dieťaťa)
Lekárska starostlivosť a možnosť využitia služieb fyzioterapeutického centra
Vianočné darčeky a firemné podujatia.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov

Pošlite životopis a motivačný list do 25.3. na emailovú adresu [email protected].
Oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Mac OS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

2

Výborné komunikačné a organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie a vzhľad
Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť
Otvorenosť voči zmenám, kreativita a iniciatívnosť.

Sme firma v oblasti kryptomien, bankovníctva a investícií. Hladáme inovácie nové spôsoby, ako využiť technológiu blockchainu vo finančnom sektore. Naším hlavným cieľom je poskytovať bezpečné, efektívne a transparentné finančné služby, ktoré zjednodušujú a zlepšujú každodenné bankové a investičné operácie pre jednotlivcov aj podniky. Zameriavame sa na vývoj a integráciu pokročilých kryptografických technológií, aby sa zabezpečila maximálna ochrana aktív a transakcií klientov.
ID: 4782934  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac