Čašník/čašníčka v Hoteli Golden Eagle ****

Central Gastro, s.r.o., prevádzka Hotel Golden Eagle Levice****

Miesto práce
Hotel Golden Eagle, Námestie hrdinov, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiacVýplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci na účte zamestnancov, platené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
- Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty
- Účtovanie tržieb hosťom, vedenie pokladne
- Príprava a aranžovanie miestnosti
- Účasť na príprave a obsluha pri slávnostných akciách, prijímanie, prerokovávanie, príp. odovzdávanie reklamácií kuchyni

Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
Dlhodobé a perspektívne zamestnanie
Práca v príjemnom, priateľskom a zabehnutom kolektíve, v moderne zariadenej prevádzke
Zázemie v stabilnej spoločnosti hotela Golden Eagle
Zamestnanecká strava

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený mail. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces starostlivého posúdenia všetkých prijatých životopisov môže byť časovo veľmi náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať LEN tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky a budú vybratí zodpovedným pracovníkom našej spoločnosti. Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Ochota učiť sa nové veci
Samostatnosť, flexibilita, dochvíľnosť
Zodpovedný prístup k práci
Silná orientácia na zákazníka
Príjemné vystupovanie, ústretovosť, komunikatívnosť
Zmysel pre poriadok a precíznosť
Čistý register trestov
Zdravotný preukaz

Hotel GOLDEN EAGLE je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza v historickom srdci Levíc a ponúka harmóniu príjemnej atmosféry a noblesy s moderným vybavením a vynikajúcimi službami. Rozprávkovú idylku dopĺňa elegantná zimná záhrada s čarovným prostredím a nadčasovosť dodáva útulná kaviareň a vináreň. Exkluzívnu ponuku dotvárajú izby s nádherným výhľadom a konferenčné priestory pre firemné a súkromné podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Hroncová
Tel.: +421901709130
E-mail: poslať životopis
ID: 4752944  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac