Finančný manažér

Central-European Company

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná stredoeurópska spoločnosť hľadá finančného manažéra do svojej dcérskej spoločnosti v Slovenskej republike.

• Vytvorenie, plánovanie a optimalizácia rozpočtu spoločnosti;
• Monitorovanie nákladov spoločnosti a účinné využívanie finančných zdrojov;
• Zabezpečenie zákonnosti procesov účtovníctva a účtovných hlásení;
• Vyhotovovanie pravidelných finančných výkazov;
• Priebežná analýza finančných rizík a ich znižovanie;
• Zabezpečenie dlhodobého financovania spoločnosti;
• Kontrola a schvaľovanie mesačného mzdového účtovníctva;
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti;

• konkurencieschopný základný plat a úmerný bonusový systém po ročných finančných údajoch spoločnosti
• Firemné vozidlo, mobilný telefón
• Možnosti odborného rozvoja

Zaručujeme bezpečné zaobchádzanie s vašimi údajmi - s každou zaslanou informáciou a dokumentom zaobchádzame dôverne!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo / financie /ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysokoškolské vzdelanie v odbore účtovníctvo / financie /ekonómia;
• Viacročné odborné skúsenosti v pozícii finančného manažéra, finančného analytika, finančného kontrolóra;
• Viacročné skúsenosti v pozícii finančného manažéra;
• Silná finančná filozofia, dobré finančné znalosti, vrátane znalosti aktuálnej slovenskej daňovej legislatívy;
• Citlivosť na výdavky;
• Orientácia na zisk,
• Ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka - minimálna stredne pokročilý;
• skúsenosti so SAP-om je výhoda;

Výhodou sú:
• Skúsenosti manažéra interim
• CFO pozadie

Pozícia(e):
• Financie / účtovníctvo / manažment
• Manažment
• generálny riaditeľ/ riaditeľ

ID: 3329314   Dátum zverejnenia: 7.3.2018