Hľadáme motivovaných kolegov do kancelárie obchodníkov

CENTRAL EUROPE INVESTMENT SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac+ provízna pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš v každodennom telefonickom kontakte s našimi firemnými klientmi
- Práca s PC
- Komunikácia so senior manažérom
- Veselý a pracovitý kolektív, ktorý si při práci pomáha
- Pracovný čas po-št 8:30- 17:00 v piatok končíme väčšinou o 16:00, víkendy a sviatky nepracujeme

- Základná fixná mzda 1200 – 1400 Eur + bonusy a provízie
- Náborový príspevok 200 Eur po zaškolení
- Profesionálne úvodné zaškolenie
- Rôzne akcie počas roka ( Vianočný večierok, športové akcie, pretože šport milujeme )
- Multisport kartu
- Zarobíš si zaujímavé peniaze, pretože sa dostaneš do odboru s najvyššími platmi v SR!

Informácie o výberovom konaní

Kariéra u nás znamená dlhodobý rast a stabilný príjem.

Zaujali sme ťa? Ozvi sa nám, radi si prečítame tvoj životopis :)
Nástup možný po dohode ihneď.
Tešíme sa na stretnutie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máš dokončené minimálne SŠ/SOU vzdelanie a čistý register
- Robí ti radosť baviť sa s ľuďmi
- Si bojovník, ktorý sa nevzdáva pri prvom neúspechu - budeš pre nás perfektným obchodníkom
- Máš rád prácu na počítači
- Si pozitívny a pracovitý človek, pre ktorého je kariéra dôležitá
- Ak si ambiciózny človek, za pol roka môžeš viesť vlastný tím, a naučíš sa byť skvelým Junior manažérom!

Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá má na starosť komunikačné a marketingové činnosti pre nadnárodného obchodníka, kde zaisťujeme akvizície prevažne nových, ale aj dlhodobých klientov.
Sme profesionálni obchodníci, ktorí vedia tvrdo pracovať, neboja sa zmeny, chcú v živote niečo dosiahnuť a zarábať peniaze sebe aj svojim klientom. Naša oblasť záujmu sa zameriava na poskytovanie príležitostí, zároveň aj na poradenstvo v oblasti marketingu a predaja. Zakladáme si na tom, aby naši zákazníci boli spokojný a radi sa k nám vracali.
Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitostí sa stále rozrastáme. Plánujeme otváranie nových pobočiek a zároveň rozširujeme naše existujúce tímy.
ID: 4805518  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac