Do nášho tímu obchodníkov hľadáme kolegu (Telefonický operátor)

CENTRAL EUROPE INVESTMENT SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac+ provízna pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude informovať klienta o jeho možnostiach a pomôcť mu rozhodnúť sa správne. Nejedná sa o žiadny aktívny predaj.

• fixný plat 1200 – 1400 EUR plus bonusy a provízie
• pravideľné školenia
• teambuildingy
• klimatizované moderné prostredie
• pre milovníkov športu Multisport kartu
• káva na pracovisku
• pevnú pracovnú dobu (8:30 – 17:00), od pondelka do piatku do 16:00hod, víkendy a sviatky nepracujeme
• vianočný večierok a iné akcie počas roka
• súťaž o dovolenku

Vidíš sa ako súčasť nášho tímu? Ak áno, zašli nám tvoj životopis, a my sa ti ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
Ambiciózne talenty. Na veku nám nezáleží, hľadáme tých, ktorý chcú naštartovať svoju kariéru v oblasti obchodu a zarábať nadštandardné zárobky.
Nemáš skúsenosti? Máš pocit, že nevyhovuješ profilom? Nikto múdri z neba nespadol a my ti preto poskytneme všetku podporu a profesionálne zaškolenie.
Snahu a cieľavedomosť vieme oceniť.

Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá má na starosť komunikačné a marketingové činnosti pre nadnárodného obchodníka, kde zaisťujeme akvizície prevažne nových, ale aj dlhodobých klientov.
Sme profesionálni obchodníci, ktorí vedia tvrdo pracovať, neboja sa zmeny, chcú v živote niečo dosiahnuť a zarábať peniaze sebe aj svojim klientom. Naša oblasť záujmu sa zameriava na poskytovanie príležitostí, zároveň aj na poradenstvo v oblasti marketingu a predaja. Zakladáme si na tom, aby naši zákazníci boli spokojný a radi sa k nám vracali.
Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitostí sa stále rozrastáme. Plánujeme otváranie nových pobočiek a zároveň rozširujeme naše existujúce tímy.
ID: 4788176  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac