Rozbehni u nás novú kariéru obchodníka

CENTRAL EUROPE INVESTMENT SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac+ provízna pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Ťa bude čakať:
• účasť na obchodných rokovaniach a firemných školeniach
• práca s internou databázou, evidencia dát, komunikácia s našimi partnermi
• účasť na firemných školeniach
• budeš robiť prácu, ktorá dáva zmysel a uvidíš výsledky v podobe spokojných klientov, ktorí Ti budú dôverovať

Čo Ti môžeme ponúknuť:
• ponúkame prácu v odbore s najvyššími platmi v SR
• prácu v moderných kanceláriách
• spoluprácu s odborníkmi vo svojom odbore
• príležitosť pre svoj kariérny rast a rozvoj v prestížnom odbore
• atraktívne benefity
• teambuildingové akcie

Bojíš sa, že nemáš dostatočnú prax? To rozhodne nevadí, o svojich kolegov sa staráme a všetko ťa naučíme!

Začínaš a hľadáš možnosti, ako najlepšie naštartovať kariéru?
Si energický človek s chuťou niečoho vo svojom živote dosiahnuť? Vieš ako jednať s ľuďmi? Koluje ti v žilách krv obchodníka? Chceš za to byť kvalitne odmenený? Potom tu pre teba máme neuveriteľnú šancu – prácu Tvojich snov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si Ťa predstavujeme:
• užívateľskú znalosť práce na PC
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• výbornú znalosť slovenského jazyka
• reprezentatívne vystupovanie

Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá má na starosť komunikačné a marketingové činnosti pre nadnárodného obchodníka, kde zaisťujeme akvizície prevažne nových, ale aj dlhodobých klientov.
Sme profesionálni obchodníci, ktorí vedia tvrdo pracovať, neboja sa zmeny, chcú v živote niečo dosiahnuť a zarábať peniaze sebe aj svojim klientom. Naša oblasť záujmu sa zameriava na poskytovanie príležitostí, zároveň aj na poradenstvo v oblasti marketingu a predaja. Zakladáme si na tom, aby naši zákazníci boli spokojný a radi sa k nám vracali.
Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitostí sa stále rozrastáme. Plánujeme otváranie nových pobočiek a zároveň rozširujeme naše existujúce tímy.
ID: 4586993  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac