Máš po maturite? Pridaj sa k nám do obchodného tímu

CENTRAL EUROPE INVESTMENT SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac+ provízna pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zoznámiš sa s našimi produktmi a systémami
• budeš sa starať o zverené portfólio klientov
• telefonicky oslovuješ nových aj existujúcich klientov
• zúčastňuješ sa firemných školení a zdokonaľuješ svoje predajné zručnosti

• nadštandardný základ 1200 – 1400 + odmeny a bonusy za dobre odvedenú prácu
• priateľský a mladý kolektív
• školenia a vzdelávanie v rámci pracovného času
• pevná pracovná doba (víkendy, sviatky voľné)
• finančná gramotnosť, ktorá Ti bude prínosom nielen v živote profesnom, ale aj v osobnom
• príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• teambuildingové akcie
• knižnicu s odbornou literatúrou
• mnoho bonusov za dobre odvedenú prácu (lístky na koncerty či festivaly, Multišport kartu, káva a čaj na pracovisku, pracovný telefón, peňažné prémie...)

Rozširujeme kanceláriu v Bratislave, v obore obchod a služby. Hľadáme práve Teba. Je jedno či máš titul z Harvardu alebo si práve urobil maturitu! Dôležité pre nás je, či chceš niečo začať robiť.

Takže mi zostáva posledná otázka. Prečo to neskúsiť. Jediné o čo môžeš prísť je 30 minút času, ale získať môžeš oveľa viac. Pošli nám svoj životopis, dohovoríme si schôdzku, a čo bude ďalej, sa rozhodneš sám. To znie fér nie?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegov, ktorí:
• chcú pracovať pre svetovú investičnú spoločnosť
• chcú kariérne rásť a zdokonaľovať sa
• pracovať v mladom a pozitívnom kolektíve
• neuspokojí sa s platom 1200 Eur / mesiac
• chcú byť do budúcnosti finančne nezávislí
• venovať sa odboru, ktorý patrí medzi najlepšie formy zhodnocovania financií

Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá má na starosť komunikačné a marketingové činnosti pre nadnárodného obchodníka, kde zaisťujeme akvizície prevažne nových, ale aj dlhodobých klientov.
Sme profesionálni obchodníci, ktorí vedia tvrdo pracovať, neboja sa zmeny, chcú v živote niečo dosiahnuť a zarábať peniaze sebe aj svojim klientom. Naša oblasť záujmu sa zameriava na poskytovanie príležitostí, zároveň aj na poradenstvo v oblasti marketingu a predaja. Zakladáme si na tom, aby naši zákazníci boli spokojný a radi sa k nám vracali.
Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitostí sa stále rozrastáme. Plánujeme otváranie nových pobočiek a zároveň rozširujeme naše existujúce tímy.
ID: 4582594  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac