Data Product Manager

Centire s. r. o.

Záhradnícka, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 400 EUR/mesiacod 2400 €/mesiac a viac v závislosti od reálnych skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kľúčového kolegu alebo kolegyňu s predchádzajúcou skúsenosťou s riadením online produktu a hlbokou znalosťou práce s dátami. Budeš členom projektového tímu zodpovedného za zavádzanie digitálnych inovácií v oblasti business poradenstva. Aktívne sa budeš podieľať na samotnom procese inovácií a vývoji nových online služieb. Využiješ pri tom svoje znalosti z oblasti účtovníctva a financií.
Budujeme dátový portál založený na spracovaní rôznych verejne dostupných datasetov, ktoré sú samostatne alebo v kontexte s inými dátami využiteľné pre tvorbu jednotlivých služieb pre našich klientov zo súkromného a verejného sektora. Portál dnes obsahuje viac ako 20 datasetov a rozsah datasetov kontinuálne rozširujeme.

Budeš zodpovedný/á za:
• rozvoj produktu, jeho spustenie do prevádzky a následný rozvoj,
• identifikovanie potrieb klientov a z nich vyplývajúcich business príležitostí,
• budovanie zákazníckej bázy, leadov, či segmentáciu klientov,
• návrh marketingovej stratégie produktu – koordinácia online marketingu, zastrešenie priamej komunikácie a online predaja,
• identifikáciu nových dátových zdrojov, prioritizáciu dátových požiadaviek,
• budovanie vzťahov s partnermi,
• podporu iných teamov pri využívaní dát pre interné účely – reporting a klientske projekty - datasharing

O našom projekte a tvojom kariérnom raste v našom tíme ti radi povieme viac na spoločnom stretnutí.

Ponúkame ti:
- firmu s dynamickým prostredím a projektami
- projekty v rôznorodých oblastiach a možnosť nadobúdať nové vedomosti z oblasti biznisu i public
- príjemnú neformálnu atmosféru
- možnosť kombinácie práce z domu i z firmy
- možnosť neustále sa vzdelávať a získavať certifikáty
- priestor posúvať sa odborne i kariérne
- projektové ohodnotenie nad rámec mesačnej mzdy
- príspevok na stravu v plnej výške
- spoločné teambuildingové akcie počas roku
- kurz angličtiny vo firme
- možnosť sick days nad rámec zákona
- mobilné dáta aj na súkromné účely
- možnosť využívať poolové vozidlo
- výborná dostupnosť MHD

Svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku pošlite e-mailom na našu adresu. Všetkým kandidátom odpovieme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

finančný, technický, produktový manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Power BI - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5 a viac rokov na pozícii v oblasti Data alebo Business consultingu, alebo podobnej pozícii

Počet rokov praxe

5

• Praktické skúsenosti s prácou s dátami (získavanie, čistenie, vizualizácia), nadšenie pre túto
oblasť
• Schopnosť spracovať, analyzovať a interpretovať rozsiahle datasety
• Pokročilá znalosť MS Excel a BI nástrojov (PowerBI je plus)
• Znalosť SQL, skúsenosti s relačnou databázou
• Základná znalosť niektorého programovacieho jazyka Python je plus
• Kreativita, biznisový a finančný rozhľad na trhu
• Skúsenosť s riadením projektov vrátane niektorého SW nástroja na podporu projektového riadenia
• Praktické znalosti v oblasti financií a podnikania
• Analytické a kritické myslenie, schopnosť riešenia problémov a identifikácie synergií
• Silná schopnosť zachytiť zákaznícke potreby
• Vysoká miera nezávislosti a samostatnosti pri plnení projektových úloh
• Proaktívny prístup a business driven mindset
• Schopnosť koordinovať ľudí spolupracujúcich na projekte/produkte

Centire je rokmi zohratý tím konzultantov, ktorý sa zameriava na business consulting, grantové poradenstvo, regionálny rozvoj a dátové analýzy. Tvoríme a zapájame sa do medzinárodných projektov zameraných na špecifické poradenstvo pre firmy, ktorých podnikanie má pozitívny spoločenský dopad. Pracujeme pre malé aj veľké firmy, neziskovky, samosprávu ale aj pre organizácie štátnej správy, či školstvo. Okrem toho, že inovatívnosť odporúčame naším klientom, sami sa snažíme byť inovatívni a neustále preto vymýšľame nové projekty a služby.

Založili sme portál Grantexpert.sk, ktorého služby dnes aktívne využíva takmer 20 000 ľudí, podieľali sme sa na rozvoji Duálneho vzdelávania, ktoré pomáha tisícom žiakom a firmám na Slovensku. Radíme firmám, ako môžu byť úspešnejšie vo svojom podnikaní. Momentálne rozbiehame ďalšie zaujímavé projekty zamerané na digitalizáciu poradenských služieb a ich súčasťou môžeš byť aj ty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4431378  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac