Reagujte bez životopisu

Projekt spolupráce so sociálnymi podnikmi: Obsluha zákazníka

Centire s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacPonúkaná mzda je 800€ v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Centire s.r.o. ako zadávateľ inzerátu spolupracuje v rámci medzinárodného projektu Social Impact Voucher so sociálnymi podnikmi pri nábore nových zamestnancov:

Street food (prevádzka rýchleho občerstvenia) hľadá posilu do svojho tímu.

Rád/rada komunikuješ s ľuďmi a hľadáš prácu, ktorá nie je až tak náročná? Pre nášho klienta obsadzujeme do tímu šikovnú osobu, ktorej náplňou práce bude:
- obsluha zákazníkov v stánku v jedlom
- balenie jedál
- práca s pokladňou

Práca je na krátky a dlhý týždeň

príjemné pracovné prostredie

Klient, pre ktorú danú pozíciu obsadzujeme je registrovaný sociálny podnik. Jeho hlavným cieľom je zamestnávanie ľudí znevýhodnených na trhu práce. Pracovná pozícia je určená pre uchádzačov so zdravotným znevýhodnením, majúcich štatút invalidného dôchodcu, prípadne inak zdravotne znevýhodnených.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované predpoklady, budeme radi, ak nám zašlete svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Spoločnosť Palatinos, s.r.o. je registrovaný sociálny podnik. Pôsobí v Trenčianskom regióne od roku 2020. Podstatou činnosti je ponuka služieb v oblasti upratovacieho servisu, gastronómie a montážnych úkonov.

Je to zodpovedná spoločnosť, ktorá dosahuje vysokú kvalitu v poskytovaní služieb prostredníctvom atraktívnej mzdovej politiky pre zamestnancov, takisto používaním kvalitnej techniky a technologických postupov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať

Centire je rokmi zohratý tím konzultantov, ktorý sa zameriava na business consulting, grantové poradenstvo, regionálny rozvoj a dátové analýzy. Tvoríme a zapájame sa do medzinárodných projektov zameraných na špecifické poradenstvo pre firmy, ktorých podnikanie má pozitívny spoločenský dopad. Pracujeme pre malé aj veľké firmy, neziskovky, samosprávu ale aj pre organizácie štátnej správy, či školstvo. Okrem toho, že inovatívnosť odporúčame naším klientom, sami sa snažíme byť inovatívni a neustále preto vymýšľame nové projekty a služby.

Založili sme portál Grantexpert.sk, ktorého služby dnes aktívne využíva takmer 20 000 ľudí, podieľali sme sa na rozvoji Duálneho vzdelávania, ktoré pomáha tisícom žiakom a firmám na Slovensku. Radíme firmám, ako môžu byť úspešnejšie vo svojom podnikaní. Momentálne rozbiehame ďalšie zaujímavé projekty zamerané na digitalizáciu poradenských služieb a ich súčasťou môžeš byť aj ty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4430170  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac