Online marketingový špecialista

Centire s. r. o.

Miesto práce
Záhradnícka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacOdmeny viazané na splnenie KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa komplexných marketingových kampaní, Google Ads a ďalších online nástrojov
• Analýza výsledkov Google Analytics
• Optimalizácia konverzných ciest
• Správa sociálnych sietí
• Jednoduché grafické práce
• Tvorba marketingovej stratégie
• Spolupráca na tvorbe produktovej stratégie
• Vymýšľanie ciest pre propagáciu ponúkaných služieb

• Práca z domu
• Práca v malej spoločnosti s dobrou firemnou kultúrou
• Príležitosť na sebarealizáciu v oblasti digitálneho marketingu
• Nápoje a občerstvenie na pracovisku

Hľadáme marketingového nadšenca so zameraním na B2C aj B2B sales a online služby (nie e-shop). My sami sme nadšenci, ktorí vytvárajú a ponúkajú služby. Hľadáme niekoho, kto nám pomôže, čo najefektívnejšie zladiť komunikáciu s marketingom v segmente, kde je dostatočný priestor na sebarozvoj a kreativitu. Viacero našich služieb je na SK trhu málo rozvinutých.

Nevyrábame, nenakupujeme ani nepredávame tovar. Tvoríme a ponúkame služby. Preto hľadáme niekoho, kto má skúsenosti konkrétne s marketingom služieb. Tie sa navzájom prelínajú a je nutné im dobre porozumieť. Je pre nás veľmi dôležité, aby zákazník pochopil ich pridanú hodnotu a aby sme vedeli kampane dobre vyhodnotiť a podľa toho upravovať stratégiu na podporu predaja.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2021 (ostáva ešte 57 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WordPress - základy
Facebook Ads - pokročilý
Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Mailchimp - základy
Google AdWords - pokročilý
Adobe Premiere Pro - základy
Canva - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Centire s.r.o má 25 ročnú históriu poradenstva na Slovensku. Zameriavame sa na regionálny rozvoj, podporu podnikania, spoločenské inovácie.

Našim poslaním je prinášať inovatívne myšlienky a zmysluplné riešenia. V Centire je našou prioritou realizovať dobré nápady a posúvať našich klientov vpred.

Pracujeme so zanietením - Každý projekt je pre nás novou výzvou, do ktorej vkladáme svoje srdce. Žijeme s vami a hľadáme riešenia, ktoré prekonajú vaše očakávania.
Podporíme Vás pri rozvoji - Ukážeme vám nové smery pre rozvoj organizácie, poskytneme vám správne informácie pre rozhodovanie, aby ste sa vydali najlepším smerom.
Zhmotňujeme nápady - Vďaka našim skúsenostiam a inovatívnosti vieme oživiť vaše nápady.
Sme vytrvalí - Naše riešenia prinášajú klientom reálne výsledky, a preto vás podporujeme pri ich aplikácii do praxe.
Môžete nám dôverovať - Môžete sa na nás spoľahnúť, že splníme, na čom sme sa dohodli.
Uplatňujeme princíp "Value for money" - Ponúkame vám reálnu pridanú hodnotu za prijateľnú cenu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Záhradnícka 72
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 4035394  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac