Grant Expert

Centire s. r. o.

Miesto práce
www.grantexpert.sk, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešite dilemu, čomu sa venovať skôr – či naháňať nových klientov alebo sa sústrediť na existujúce projekty?

Ponúkame Vám riešenie.

Vytvorili sme on-line trhovisko pre záujemcov o granty a grantových expertov – Grant Expert portál.

Práve hľadáme skúsených expertov v oblasti grantového poradenstva, ktorí budú mať vďaka portálu zabezpečený kontinuálny dopyt po svojich službách. Budú si tak vedieť lepšie riadiť a rozložiť svoje kapacity.
Našou ambíciou je mať na portáli Grant Expert skúsených ľudí, ktorí:
• poznajú programovú štruktúru;
• vedia písať kvalitné projekty;
• dokážu preukázať ITMS kódom predchádzajúce referencie z tvorby žiadostí o nenávratný finančný príspevok.

Grant Expert portál prináša pre expertov v oblasti grantového poradenstva nasledujúce výhody:
• prístup k overeným projektovým zámerom klientov;
• inovatívne prostredie pre rozšírenie svojej expertnej činnosti;
• garanciu vyplatenia odmeny;
• jasné pravidlá pre dodávku služieb.

Informácie o výberovom konaní

Znalosti:
• znalosť programov financovaných z Európskych štrukturálnych a investičných fondov prípadne programov financovaných zo štátneho rozpočtu SR;
• znalosť právnych predpisov upravujúcich pravidlá poskytovania príspevkov zo zdrojov Európskych štrukturálnych a investičných fondov;
• znalosť princípov a pravidiel projektového riadenia;
• znalosť AJ/NJ/PJ/MJ pre expertov v oblasti komunitárnych programov a programov cezhraničnej spolupráce;
• skúsenosti s tvorbou žiadostí o poskytnutí nenávratného finančného príspevku (žiadosť, opis projektu, finančná analýzy, atď.)

Požadovaná prax:
• vypracovanie aspoň 3 úspešných projektov financovaných zo zdrojov ŠF a KF (potrebné uviesť referencie v CV)

Ak Vás ponuka zaujala, vyplňte podrobnú registráciu pre expertov na: www.grantexpert.sk
Následne si Vás pozveme na osobný pohovor, kde preveríme Vašu expertízu a podpíšeme s Vami zmluvu o registrácii grant experta.
Registrácia na portálu je bezplatná. Biznis model tohto portálu je založený na transakčnom poplatku z realizovaných služieb.

Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- proklientsky prístup
- radosť z práce v on-line prostredí
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- proaktívny prístup

Viac ako 20 rokov poskytujeme poradenstvo na Slovensku. Zameriavame sa na regionálny rozvoj, podporu podnikania,spoločenské inovácie.

Našim poslaním je prinášať inovatívne myšlienky a zmysluplné riešenia. Realizujeme dobré nápady a posúvame našich klientov vpred.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Záhradnícka 72
821 08 Bratislava
ID: 2251089   Dátum zverejnenia: 16.9.2015   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou