Можливість для людей з України

Solution Achitect

Centila, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 200 EUR/mesiac13 a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradí zákazníkom pri plánovaní, návrhu a implementácii cloudových riešení na báze Microsoft Azure a podporíte aj migráciu IT infraštruktúr a softvérových riešení do cloudu Azure.
Definuje architektúru aplikačného prostredia pre určené procesy.
Kontroluje a optimalizuje aplikačné prostredie pre určené procesy.
Poskytuje spätnú väzbu pri plánovaní týkajúcu sa zhody a realizovateľnosti.
Dokumentuje architektúru určených procesov a udržiava dokumentáciu v aktuálnom stave.
Posudzuje architektonickú zhodu a technickú kvalitu a navrhuje potrebné opatrenia na zlepšenie kvality
Podporuje prijatie nových technológií a nahradenie starých technológií v určených procesoch.
Poskytuje odhady a posudzuje realizovateľnosť rôznych implementačných prístupov.
Poskytuje návrh riešenia v predštudijnej fáze.
Kontroluje architektonickú relevantnosť a súlad s požiadavkami zákazníkov.
Podporuje vedúceho skupiny pri definovaní architektonickej stratégie a štandardov.
Analyzuje výsledky záťaže a výkonu, ako aj penetračný test a v prípade potreby pripraví riešenie alebo akceptáciu rizika.

- flexibilný pracovný čas
- prispevok 7,80 € na obed
- jazykový kurz v nemčine a angličtine (jazykový certifikát)
- 13. a 14. plat
- prispievok do tretieho piliera doplnkového dôchodkového sporenia +havarijné poistenie na celý rok
- podujatia: vianočný večierok, letná oslava, športový deň a rôzne výlety,
deň detí, Mikuláš, letné tábory a mnohé iné benefity
- karta Multisport

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Prioritnou činnosťou úseku SWS je vývoj a údržba softvéru pre komerčné poisťovne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

4

• Expert knowledge of concept development and documentation of the IT architecture
• Expert knowledge of architecture estimation methods, review techniques and software quality KPI’s
• Good knowledge of the development processes and the relevant tools
• Good knowledge of the business architecture in the designated processes
• Good knowledge of applications and infrastructures, architecture concepts and technologies Java and JavaScript
• Experience in cloud computing architecture (IaaS, PaaS, SaaS) and DevOps

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
ID: 4756895  Dátum zverejnenia: 7.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 200 EUR/mesiac