IT Matematik

Centila, s. r. o.

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšeného, organizovaného a kreatívneho človeka, ktorý by sa pripojil k nášmu matematickému tímu . Ako matematik hier budete zodpovední za vytvorenie vlastných matematických konceptov kasínových hier.

Zúčastnite sa procesu návrhu hry
Vytváranie matematických a výplatných modelov pre hru
Komunikácia s vývojármi a dizajnérmi hier s cieľom doladiť model do podoby finálneho produktu
Vykonávanie simulácií
Vývoj a zdokonalenie našich nástrojov na testovanie a simulácie
Vytváranie súborov a algoritmov Excel na podporu matematického modelu
Vytvorenie podrobnej správy o každom vyvinutom matematickom modeli

- 2 dni voľna navyše
- čerstvé ovocie na pracovisku
- teambuildingy

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Gamblingová spoločnosť zameraná na vytváranie a inováciu vlastných hazardných hier s ich následným použitím na domácej aj zahraničnej pôde.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mat-fyz, Aplikovaná matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Visual Basic for Applications (VBA) - pokročilý
Microsoft Excel - expert

focus on detail
znalosť aspoň 1 programovacieho jazyka (ideálne C# ) je benefitom

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jégeho 6
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 4001743  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac