Servisný technik – mechanik Rimavská Sobota

CENTEX RS, spol. s r.o.

Miesto práce
Buzitka
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacOd 1 400 - 1 700 EUR/mesiac Mzdové ohodnotenie závisí od skúseností a odborných znalostí kandidáta a bude individuálne prejednané počas osobného stretnutia, + výkonnostné ohodnotenie po zaškolení a prvých dobrých výsledkoch radi plat zvýšime.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme profesionáli v oblasti poľnohospodárskej techniky a chceme sa rozširovať. Hľadáme technicky zmýšľajúceho človeka, ktorého by bavilo starať sa o najmodernejšiu poľnohospodársku techniku prémiových značiek.

Chceli by sme od Vás

• Diagnostika porúch poľnohospodárskej techniky
• Vykonávanie opráv v rámci záručného a pozáručného servisu poľnohospodárskej techniky
• Servis a opravy poľnohospodárskej techniky v dielni, ako aj v teréne u zákazníka
• Príprava strojov na odovzdanie klientovi
• Dobre nás reprezentovať a vytvárať u zákazníkov pocit, že spolupráca s našou firmou je spolupráca s profesionálmi

Sme správni chlapi a niektorí spolupracujeme už viac ako 20 rokov

U klientov sme známi promtnými a kvalitnými službami

•Čaká na Vás Práca v rastúcej, inovatívnej a stabilnej spoločnosti

•Nové moderné pracovné priestory

•Technologicky špičkovo vybavenie pracoviska

•Služobné auto

•Benefity

•Výborný pracovný kolektív

•Profesijný rast, vzdelávanie, školenia hradené zamestnávateľom

Ak sa na začiatku nevzdáte môžete dosiahnuť dobré výsledky

Hľadáme človeka ktorý má technické zmýšľanie a zručnosti. Niekoho kto je lojálny, pracovitý, ochotný neustále na sebe pracovať, vzdelávať sa a chce mať stabilnú prácu.
Našim klientom dodávame kvalitné produkty a služby a preto sa naša spoločnosť teší veľkej dôvere klientov.
Pre nás je dôležité, že viete svoju prácu robiť dobre, kvalitne a ste ochotný učiť sa nové veci.
Na začiatku sa môžete oprieť o kvalifikovanú podporu kolegov a skvelého nadriadeného, neskôr sa však od Vás očakáva úplná samostatnosť.
Ak ste v tejto práci našli výzvu, my Vám dokážeme zabezpečiť istotu budúcnosti, stabilitu, odborný rast a dobrý príjem.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Žiadosti spolu so životopisom a súhlasom k ich uchovaniu prosím zasielajte mailom alebo poštou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, poľnohospodárske výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť CENTEX RS spol. s.r.o pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Naše zameranie je veľmi atraktívne nakoľko poľnohospodárstvo je predmetom dennej potreby každého človeka. Firmu tvorí stredne veľký kolektív s plným pracovným nasadením, ale nechýba im ani spoločná zábava a team - buldingové aktivity. Veria v to čo robia a pre svojich klientov sú spoľahlivý dodávatelia poľnohospodárskej techniky, servisu a náhradných dielov. Sme profesionáli vo svojej oblasti a našim cieľom je pomáhať zákazníkom odbornými a rýchlymi službami. Veľký dôraz kladieme na zabezpečenie včasného servisu, včasného dodania náhradných dielov a vysokú kvalitu uskutočnených prác. www.centex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4802063  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac