Predajca poľnohospodárskej techniky región východné Slovensko

CENTEX RS, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď prípadne dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1 000 EUR mesačný fix + zaujímavá podielová mzda podľa dosahovaných výsledkov + % z predaja. /upresníme na osobnom pohovore/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme profesionáli v oblasti predaja a servisu poľnohospodárskej techniky a chceme sa rozširovať. Hľadáme trošku technicky zmýšľajúceho človeka, ktorého by bavilo spoznávať nových ľudí a pracovať v oblasti predaja poľnohospodárskej techniky. Poľnohospodárstvo potrebuje každý, takže je na Vašej šikovnosti ako budete úspešný.
Chceli by sme od Vás
- každodenný priamy kontakt s existujúcimi a potencionálnymi
zákazníkmi /osobný, telefonický, emailový/,
- obchodná stratégia
- identifikácia obchodných príležitostí, vyhľadávanie nových zákazníkov,
- vedenie rokovania s klientmi, vypracovanie cenových ponúk,
- vyjednávanie obchodných podmienok
- zabezpečenie kompletného po predajného servisu pre zákazníkov
- zodpovednosť za predaj produktov v zverenom regióne – okresy KE, KE-
okolie, PO, BJ, KK, PP, SN, SL, SB.

Sme správni chlapi a niektorí spolupracujeme viac ako 20 rokov. U klientov sme známi promtnými a dobrými službami.
Čaká na Vás práca v rastúcej, inovatívnej a stabilnej spoločnosti
Nové moderné pracovné priestory
Výborný pracovný kolektív
Profesijný rast, vzdelávanie, školenia hradené zamestnávateľom
Sociálny program pre zamestnancov
Mobilný telefón, notebook a služobné vozidlo
Ak sa na začiatku nevzdáte môžete dosiahnuť dobré výsledky
Možnosť nelimitovaného príjmu – výška príjmu môže presiahnuť Vaše súčasné predstavy. Všetko máte vo vlastných rukách

Práca „predajcu poľnohospodárskej techniky“ je práca pre osobnosť, ktorá je ochotná sa starať o dobré vzťahy s existujúcimi zákazníkmi a zároveň riešiť nové akvizície. Ide o prácu náročnú na individuálne riešenia pre zákazníka, čím je zároveň aj tvorivá. Je to pozícia, na ktorej môžete dosiahnuť neobmedzený príjem, ktorý si vytvoríte sami a majiteľ spoločnosti nekladie v tejto oblasti žiadny limit.
Hľadáme človeka ktorý má technické zmýšľanie. Niekoho kto je lojálny, pracovitý a chce mať stabilnú prácu.
Našim klientom dodávame kvalitné produkty a služby a preto sa naša spoločnosť teší veľkej dôvere klientov.
Pre nás je dôležité, že viete svoju prácu robiť dobre, kvalitne a ste ochotný učiť sa nové veci.
Na začiatku sa môžete oprieť o kvalifikovanú podporu kolegov a skvelého nadriadeného, neskôr sa však od Vás očakáva úplná samostatnosť.

Ak ste v tejto práci našli výzvu, my Vám dokážeme zabezpečiť istotu budúcnosti, stabilitu, odborný rast a dobrý príjem.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria zverejnenej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na stretnutie na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, poľnohospodárske, lesohospodárske zameranie VÝHODOU, Ekonomické alebo Obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

-Prax v predaji služieb a tovaru je VÝHODOU
-Orientácia / záľuba v poľnohospodárstve, lesohospodárstve a ich technológiách VÝHODOU, aby práca bavila a bola záľubou.
-Znalosť termínov poľnohospodárstva, lesohospodárstva a techniky VÝHODOU
-Flexibilita, samostatnosť, vytrvalosť a cieľavedomosť
-Vysoké pracovné nasadenie
-Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
-Schopnosť zisťovať a počúvať potreby zákazníka - navrhovať a hľadať spolu s ním optimálne riešenia
-Tímový hráč
-Chuť učiť sa a rásť

Spoločnosť CENTEX RS spol. s.r.o pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Naše zameranie je veľmi atraktívne nakoľko poľnohospodárstvo je predmetom dennej potreby každého človeka. Firmu tvorí stredne veľký kolektív s plným pracovným nasadením, ale nechýba im ani spoločná zábava a team - buldingové aktivity. Veria v to čo robia a pre svojich klientov sú spoľahlivý dodávatelia poľnohospodárskej techniky, servisu a náhradných dielov. Sme profesionáli vo svojej oblasti a našim cieľom je pomáhať zákazníkom odbornými a rýchlymi službami. Veľký dôraz kladieme na zabezpečenie včasného servisu, včasného dodania náhradných dielov a vysokú kvalitu uskutočnených prác. www.centex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4773530  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac