Predajca náhradných dielov

CENTEX RS, spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
750 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenný priamy kontakt s existujúcimi a potencionálnymi zákazníkmi/ osobný, telefonický, emailový/
- samostatné vyhľadávanie náhradných dielov v katalógoch
- zabezpečenie kompletného popredajného servisu pre zákazníkov
- zodpovednosť za predaj produktov v zverenom regióne, okresy KE, KS, GL, SN, PO, BJ, KK, SL
- vypracúvanie hlásení a reportov na základe požiadaviek a štandardov spoločnosti

- práca v stabilnej spoločnosti s tradíciou a dobrým menom
- možnosť osobného a profesijného rastu a sebarealizácie
- motivujúca mzda/ možnosť nadštandardného zárobku
- pravidelné a motivujúce hodnotenie
- školenia a vzdelávanie hradené zamestnávateľom
- mobilný telefón, notebook a služobné vozidlo

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria zverejnenej pozície. Ďakujeme za pochopenia a tešíme sa na stretnutie na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, poľnohospodárske, lesohospodárske zameranie VÝHODOU, Ekonomické alebo Obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Administrácia SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia/ záľuba v poľnohospodárstve, lesohospodárstve a ich technológiách VÝHODOU, aby práca bavila a bola záľubou.
Znalosť termínov poľnohospodárstva, lesohospodárstva a techniky VÝHODOU.
Flexibilita, samostatnosť, vytrvalosť a cieľavedomosť.
Vysoké pracovné nasadenie.
Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti.
Schopnosť zisťovať a počúvať potreby zákazníka - navrhovať a hľadať spolu s ním optimálne riešenia.
Tímový hráč
Chuť učiť sa a rásť
Ovládanie cudzieho jazyka je výhodou nie podmienkou

Spoločnosť CENTEX RS spol. s.r.o pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Naše zameranie je veľmi atraktívne nakoľko poľnohospodárstvo je predmetom dennej potreby každého človeka. Firmu tvorí stredne veľký kolektív s plným pracovným nasadením, ale nechýba im ani spoločná zábava a team - buldingové aktivity. Veria v to čo robia a pre svojich klientov sú spoľahlivý dodávatelia poľnohospodárskej techniky, servisu a náhradných dielov. Sme profesionáli vo svojej oblasti a našim cieľom je pomáhať zákazníkom odbornými a rýchlymi službami. Veľký dôraz kladieme na zabezpečenie včasného servisu, včasného dodania náhradných dielov a vysokú kvalitu uskutočnených prác. www.centex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3439154  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac