Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Strihač/asistent v salón pre psy a mačky

CentEDI s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
800 - 1 200 EUR/mesiacDohoda kvôli skúsenosti a objemu práci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Salón pre psy a mačky v Bratislave hľadá strihača/pomocníka psov, ktorý by sa pridal k našej skvelej a zohratému tímu. U nás by si mohol/a:

- Strihať a upravovať srsť psov a mačiek rôznych plemien a veľkostí

- Pomáhať s kúpeľom a úpravou zvierat

- Starostlivo sa starať o našich chlpatých zákazníkov a zabezpečiť, aby boli spokojní a zdraví

Naša firma hľadá mladých ľudí, ktorí majú radi zvieratá a sú ochotní sa učiť nové veci. Ak si ochotný/a pracovať v tíme a máš záujem o prácu v salóne pre psy a mačky, tak nás určite kontaktuj.

Typický deň na pracovnej pozícii v salóne pre psy a mačky by vyzeral takto:

- Príchod do salónu a príprava na prvých zákazníkov

- Strihanie a upravovanie srsti psov a mačiek

- Pomoc s kúpeľom a úpravou zvierat

- Starostlivosť o zvieratá a zabezpečenie ich pohodlia a bezpečnosti

- Upratovanie salónu a príprava na ďalší deň

Pracovná doba pre pozíciu Strihač/asistent v salóne pre psy a mačky je typicky 8 hodín denne, 5 dní v týždni. Pracovný čas je väčšinou od 10:00 do 18:00, ale môže sa meniť v závislosti od potrieb zákazníkov a nášho rozvrhu.

- Budeš pracovať v modernom salóne s najnovšou technológiou a trendy vybavením.

- Získavaš príležitosť zlepšiť svoje zručnosti a znalosti v oblasti starostlivosti o domácich miláčikov.

- Máš možnosť pracovať s rôznorodými plemenami psov a mačiek, čím si rozšíriš svoje skúsenosti v oblasti chovu a starostlivosti o zvieratá.

- Ponúkame ti flexibilný pracovný čas, ktorý sa prispôsobí tvojim potrebám a záujmom.

- Pracuješ v tíme zanietených profesionálov, ktorí sú pripravení podporovať a pomáhať ti v tvojom kariérnom raste.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Strihač psov

Počet rokov praxe

1

- Máš záujem o prácu so zvieratami?

- Máš skúsenosti s pracou so zvieratami?

- Ovládaš strihanie a upravovanie srsti u psov a mačiek?

- Máš zručnosť v manipulácii so zvieratami a dokážeš sa s nimi správne komunikovať?

- Si schopný pracovať v tíme a máš pozitívny prístup k práci?

- Si flexibilný a dokážeš sa prispôsobiť potrebám a požiadavkám klientov?

starostlivosť o zvieratá
ID: 4793504  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac