Prevádzkový manažér_Práčovne CENT, s.r.o. (Ref. č.: 2)

CENT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000-1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho kolektívu hľadáme kolegu, ktorý bude mať na starosti vedenie prevádzok samoobslužných práčovní (40 miest v BA, BA-okolie, NR, TT). Ide o prácu v teréne:
• organizáciu, koordináciu a kontrolu opráv, údržby a čistoty jednotlivých prevádzok, bude mať na starosti technikov, upratovačky, v prípade prerábok dohodnutie stavebných prác, profesistov
• komunikáciu a udržiavanie vzťahov s jednotlivými internátmi, vedúcimi ubytovania, technickými pracovníkmi
• zabezpečenie dodržania jednotného imidžu – brandingu firmy na všetkých prevádzkach (návody, navigácie, propagácia a pod.
• sledovanie doby platnosti nájomných zmlúv, ich predĺženia
• vybavovanie úradných náležitostí, hygieny a pod. v prípade prerábky a otvárania nových lokalít
• správa a objednávanie náhradných dielov v spolupráci s technikom

- časová flexibilita práce
- zaučenie
- nejde o sedavú prácu, je to aktívna práca aj v teréne
Zamestnanie je vhodné napríklad aj pre matky po materskej za predpokladu technického vzdelania alebo skúseností.

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na nina@cent.sk. Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a dohodneme sa na osobnom stretnutí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme aktívneho človeka s dobrými organizačnými schopnosťami s technickým vzdelaním alebo skúsenosťami v technickom obore. Pedanta so zmyslom pre detaily. Výhodou je základná znalosť angličtiny. Nutná znalosť práce s počítačom a vodičský preukaz.

Spoločnosť Cent, s.r.o. je prevádzkovateľom samoobslužných práčovní , ktoré sa nachádzajú najmä v študentských domovoch a ubytovniach, hlavne v Bratislave, ale aj v Trnave a Nitre.
Viac informácií na: www.cent.sk alebo facebook - CENT samoobslužné práčovne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Cent, s.r.o.
Nám. Hraničiarov 39
851 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3295631   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-1300