Kalkulant cien stavebných prác a materiálov pre databázu programu CENKROS 4

CENEKON, a.s.

Miesto práce
Einsteinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 600 EUR/mesiacZáleží od tvojich skúseností a vedomostí. V prípade brigádnika min 5,50 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme šikovného kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu pre kalkulácie a tvorbu cien stavebných prác a materiálov pre program CENKROS 4 (nejde o rozpočtovanie stavieb);
- vytváranie originálnej databázy CENEKON,
- prieskum cien stavebných prác a materiálov,
- komunikácia s výrobcami materiálov a realizačnými firmami,
- príprava vstupných dát pre vývoj databázy programu CENKROS 4.

Pýtaš sa, čo (okrem výplaty) za to?
• možnosť kariérneho rastu
• firemná kultúra, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste
• flexibilný pracovný čas, ktorý poteší najmä ak nie si ranné vtáča
• super kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád
• možnosť prinášať inovácie, stať sa členom tímu na zaujímavých projektoch a kolovať v rámci firmy
• teambuildingy, párty, chaty, lyžovačky a iné super akcie so skvelými ľuďmi
• sociálny program s reálnymi výhodami a benefitmi (SICK DAY, príspevky na kultúrne a športové vyžitie a mnoho ďalšieho)

Ak máš záujem uchádzať sa o pracovnú pozíciu, pošli nám svoj životopis. Budeme radi, ak pripojíš aj motivačný list, prípadne video.

Na termíne nástupu sa vieme dohodnúť. Po nástupe dostaneš od nás plnú podporu a zaškolenie, nebudeš na to sám. Ak na sebe budeš pracovať, firma ti to vráti ;)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- VŠ alebo SŠ vzdelanie stavebného zamerania,
- prehľad v oblasti pozemného staviteľstva PODMIENKOU,
- ovládanie problematiky oceňovania stavebných prác (stavebný rozpočet a kalkulácia cien) výhodou,
- prax v programoch na zostavenie stavebného rozpočtu a kalkulácie stavebných prác výhodou,
- analytické, logické myslenie,
- spoľahlivý, precízny a TÍMOVÝ prístup k práci,
- cieľovo orientované myslenie a schopnosť dosiahnuť stanovené ciele,
- dobrú znalosť práce s PC,
- ochotu učiť sa a napredovať, vylepšovať zabehnuté veci a postupy.

Spoločnosť CENEKON a.s. patrí do skupiny KROS a.s. a je lídrom na poli vytvárania kalkulácií a cien v stavebníctve. Náš tím ľudí tvorí najväčšiu databázu cien stavebných prác CENEKON na Slovensku, ktorá je zapracovaná v programe CENKROS 4. Našim zákazníkom ponúkame poradenstvo v oblasti cien stavebných prác, znaleckú činnosť v oblasti odhad hodnoty stavebných prác, pozemné stavby a odhad hodnoty nehnuteľnosti ako aj vzdelávanie v oblasti cenotvorby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4136270  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac