Dlhodobá brigáda pre študenta(ku) so stavebným zameraním

CENEKON, a.s.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
5,5 EUR/hod.výška finálnej mzdy závisí od znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme šikovného kolegu (brigádnika), ktorý zapadne do nášho tímu pre aktualizáciu materiálovej databázy CENEKON pre program CENKROS 4
po zaškolení:
- komunikácia s výrobcami materiálov
- príprava podkladov (Excel) pre následné spracovanie

- firemná kultúra, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste
- flexibilný pracovný čas, ktorý poteší najmä ak nie si ranné vtáča
- super kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád
- čiastočná práca aj z domu. Po zaučení

Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis na [email protected]
Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prehľad v oblasti stavebných materiálov
Ovládanie CENKROS 4 - výhoda;
Skúsenosť s rozpočtovaním stavieb výhodou;
Analytické, logické a technické myslenie;
Spoľahlivý, precízny a tímový prístup k práci;
Cieľovo orientované myslenie a schopnosť dosiahnuť stanovené ciele.

Spoločnosť CENEKON a.s. patrí do skupiny KROS a.s. a je lídrom na poli vytvárania kalkulácií a cien v stavebníctve. Náš tím ľudí tvorí najväčšiu databázu cien stavebných prác CENEKON na Slovensku, ktorá je zapracovaná v programe CENKROS 4. Našim zákazníkom ponúkame poradenstvo v oblasti cien stavebných prác, znaleckú činnosť v oblasti odhad hodnoty stavebných prác, pozemné stavby a odhad hodnoty nehnuteľnosti ako aj vzdelávanie v oblasti cenotvorby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4100833  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.