Lektor projektového manažmentu / SCRUM MASTER - vedie školenia v oblasti Scrum a Project Management metodológie

CeMS, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie otvorených verejných termínov a uzavretých vnútrofiremných školení
• prispôsobovanie obsahu školenia špecifickým potrebám klientov a účastníkov
• vedenie praktických cvičení a prípadových štúdii
• poskytovanie koučingu a mentoringu
• udržiavanie si aktuálnych znalostí o najnovších trendoch a vývoji v oblasti Scrum metodológie, project management metodík
• minimálne 5 rokov skúseností s prácou v agilnom prostredí a používaním Scrum metodológie

- hodinová mzda v závislosti od konkrétneho školenia
- práca z domu
- práca na živnosť, dohoda, vhodné aj ako práca popri zamestnaní
- možnosť absolvovať bezplatne otvorené školenia organizované spoločnosťou CeMS, s.r.o.
- zabezpečenie techniky a vzdelávacích materiálov
- výkon práce v rámci celej SR, resp. online
- hradené ubytovanie a príspevok na cestovné náklady podľa potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť pri riešení úloh
- príjemné dynamické vystupovanie
- ochota cestovať
- komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný slovný prejav
- schopnosť vyjadriť sa
- kultivovaný písomný prejav
- motivovanie ľudí
- osobnostný rozvoj
- organizovanie a plánovanie práce
- skúsenosti s vedením školení
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť motivovať a zapájať účastníkov školenia
- nadšenie pre Scrum a agilné metódy
- schopnosť zjednodušovať komplexné témy

Spoločnosť CeMS, s.r.o. je zameraná na certifikáciu systémov manažérstva podľa medzinárodných noriem ISO a na vykonávanie odborných kurzov a seminárov.
Jej cieľom je priniesť na slovenský trh vysokú kvalitu ponúkaných certifikácií a odborných kurzov, nové moderné vyučovacie metódy a prístupy.
Patríme k dynamicky sa rozvíjajúcim spoločnostiam. Sme držiteľmi viacerých akreditácií ku odborným školeniam.
www.cems.sk
ID: 4776842  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 30 EUR/hod.