Lektor a audítor pre oblasť systém energetického manažérstva ISO 50001:2018

CeMS, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektora a audítora pre oblasť systém energetického manažérstva ISO 50001:2018.

Požadujeme:
platné osvedčenie na výkon externých auditov podľa normy ISO 50001:2018 a/alebo audítora pre oblasť systém energetického manažérstva ISO 50001:2018.
praktické skúsenosti so školením a auditovaním normy ISO 50001:2018.
praktické skúsenosti s výkonom externých auditov
prípadne praktické skúsenosti s implementáciou ISO 50001:2018.

- Hodinová mzda v závislosti od konkrétneho školenia či auditu
- Práca z domu
- Práca na živnosť, dohoda, vhodné aj ako práca popri zamestnaní
- možnosť absolvovať bezplatne otvorené školenia organizované spoločnosťou CeMS, s.r.o.
- zabezpečenie techniky a vzdelávacích materiálov
- výkon práce v rámci celej SR resp. online
+ hradené ubytovanie a príspevok na cestovné náklady podľa potreby

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Prosím uchádzačov, ktorí NESPĹŇAJÚ všetky podmienky, aby neposielali životopis.
Ďakujeme všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

5

samostatnosť pri riešení úloh
príjemné dynamické vystupovanie
ochota cestovať
komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav
schopnosť vyjadriť sa
kultivovaný písomný prejav
motivovanie ľudí
osobnostný rozvoj
organizovanie a plánovanie práce

Spoločnosť CeMS, s.r.o. je zameraná na certifikáciu systémov manažérstva podľa medzinárodných noriem ISO a na vykonávanie odborných kurzov a seminárov.
Jej cieľom je priniesť na slovenský trh vysokú kvalitu ponúkaných certifikácií a odborných kurzov, nové moderné vyučovacie metódy a prístupy.
Patríme k dynamicky sa rozvíjajúcim spoločnostiam. Sme držiteľmi viacerých akreditácií ku odborným školeniam.
www.cems.sk
ID: 4395433  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.