Pracovník vo výrobe

CEMMAC a. s. Horné Srnie

Miesto práce
Cementárska, Horné Srnie
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacV závislosti od zmennosti v danom mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe v nepretržitej prevádzke.

Obsluha tuhých alternatívnych palív:
Obsluha stavebných strojov - nakladač.
Obsluha a kontrola chodu strojno-technologického zariadenia dávkovača tuhých alternatívnych palív.
Udržovanie poriadku na svojom pracovisku.
Evidencia prevádzky a údržby zverených mechanizmov.

  • Zázemie stabilnej spoločnosti.
  • Stravné lístky nad rámec zákona.
  • Príspevok pri narodení dieťaťa.
  • Príspevok pri príležitosti uzavretia manželstva.
  • Príspevok na vybrané denné letné tábory pre deti zamestnancov.
  • 13. (dovolenkový) plat.
  • 14. (vianočný) plat.
  • Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier (DDS)
  • Spoločenské akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Doklad na obsluhu stavebných strojov výhodou.

Akciová spoločnosť CEMMAC a. s. Horné Srnie je uznávanou spoločnosťou medzi obchodnými partnermi v tuzemsku a zahraničí. Svojou štruktúrou a počtom viac ako 200 zamestnancov naďalej patrí medzi stredne veľké podnikateľské subjekty v odbore výroby stavebných hmôt. Hlavnou podnikateľskou aktivitou v rámci predmetu podnikania je najmä výroba cementu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Lukáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4815333  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac