Skladník

CEMMAC a. s. Horné Srnie

Miesto práce
Cemmac a. s., Cementárska, Horné Srnie
Termín nástupu
01.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Rôzne príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracováva príjem a výdaj materiálu na PC
Zabezpečuje bezpečné a hospodárne uskladňovanie materiálu
Zabezpečuje presuny materiálov medzi organizačnými jednotkami
Zabezpečuje dodávku technických plynov a režijného materiálu
Zodpovedá za skladové zásoby
Zasiela faktúry na oddelenie účtovníctva
Reklamuje chybné dodávky podľa dodacích listov
Eviduje a archivuje vzniknuté doklady

Zázemie stabilnej spoločnosti
Stravné lístky nad rámec zákona
Bohatý sociálny program
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok pri príležitosti uzavretia manželstva
13. (dovolenkový) plat
Spoločenské akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOÚ s maturitou technického smeru (zameranie na skladové hospodárstvo výhodou)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výhodou pre uchádzača bude:
Znalosť problematiky skladového účtovníctva
Obsluha vysokozdvižného motorového vozíka
Praktické ovládanie MS Word, MS Excel, MS Windows

Akciová spoločnosť CEMMAC a. s. Horné Srnie je uznávanou spoločnosťou medzi obchodnými partnermi v tuzemsku a zahraničí. Svojou štruktúrou a počtom viac ako 200 zamestnancov naďalej patrí medzi stredne veľké podnikateľské subjekty v odbore výroby stavebných hmôt. Hlavnou podnikateľskou aktivitou v rámci predmetu podnikania je najmä výroba cementu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4093117  Dátum zverejnenia: 1.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.