Údržbár vstrekolisov

CEMM THOME SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Budovateľská 38, Prešov
Termín nástupu
ihneď
881 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus po skúšobnej dobe + dovolenkový a vianočný bonus + mesačný dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva všetky činnosti údržby strojov a foriem vstrekovania, nasadzovania priechodky, zalievania zo syntetických látok, ktoré sa nachádzajú vo výrobnej jednotke v Prešove.
Realizuje činnosti údržby podľa databázy údržby.
Aktualizuje databázu údržby podľa realizovaných prác.
Podieľa sa na vylepšeniach kvality /realizuje činnosti, ktoré požaduje kvalita/.
Navrhuje vylepšenia strojov, aby sa zredukoval čas výroby a čas údržby.
Aktualizuje dokumentáciu kvality nástrojov.
Práca na nepretržitej prevádzke.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na uvedenú e-mailovú adresu.

Na pohovor budú pozvaní iba kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky výberu.

Prax so vstrekovacími lismi výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické s platnou vyhláškou §21

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s údržbou na vstrekovacích lisoch - výhodou.

Medzinárodná spoločnosť, vyrábajúca aplikácie pre exteriérové a interiérové osvetlenie áut.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3983363  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 881 EUR/mesiac