Logo Cemix, s.r.o.

Obchodno - technický zástupca

Cemix, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac30 % prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom tejto pozície je zabezpečiť, aby výrobky Cemix boli použité v jednotlivých väčších objektoch v čo najväčšom rozsahu.

• rokovania so zákazníkmi podľa pripraveného harmonogramu a cieľov návštev (viď. CRM)
• spolupráca s odbornými realizačnými a stavebnými firmami v regióne
• vyhľadávanie cieľových skupín zákazníkov s prioritou získania nových obchodných partnerov medzi obchodnými aj realizačnými firmami
• zaistenie podpory predaja u svojich zákazníkov (vzorky, tlačoviny a iné vybavenie)
• odovzdávanie informácií o novinkách v rámci sortimentu
• riešenie zákazníckych reklamácií - zápis z miestneho šetrenia, vr. robenie fotodokumentácie
• zaistenie odborných produktových školení a technického poradenstva pre obchodných partnerov (personál predajcov, realizačné firmy, projektanti)
• aktívne vyhľadávanie príležitostí na rozšírenie skladového portfólia výrobkov Cemix u stálych obchodných partnerov
• priama zodpovednosť za dosiahnuté predajné výsledky vo zverenom regióne
• zabezpečovanie administratívnych prác požadovaných zamestnávateľom podľa stanoveného procesu – ponuky, zákazky, výkazy, reporting, firemná databáza kontaktov, aktuálny kalendár
• reprezentácia spoločnosti v rámci akcií organizovaných zamestnávateľom alebo obchodnými partnermi
• pôsobenie na platobnú morálku obchodných partnerov a dodržiavanie postupu zamestnávateľa pri riešení dlhodobých pohľadávok
• pravidelný reporting informácií z trhu
• komunikácia a jednanie so zákazníkmi a ostatnými obchodnými partnermi
• zúčastniť sa porád obchodu a prípadne iných oddelení
• riadiť sa a kontrolovať dodržiavanie platných smerníc  Cemix s.r.o. a ostatných prevádzkových predpisov spoločnosti
• dodržiavať pracovnú zmluvu a riadiť sa pokynmi a príkazmi nadriadenej osoby alebo kolektívnych dohôd
• dodržiavanie smerníc pre objednávanie tovaru a riešenie reklamácií
• dodržiavanie predpisov a služobných postupov pre poskytovanie obchodných podmienok zákazníkom.
• zabezpečenie ochrany interných informácií a mlčanlivosti voči tretím osobám, a to aj po skončení pracovného pomeru.
• svedomité zabezpečovanie administratívnych prác požadovaných zamestnávateľom, a to jednotným štýlom za použitia firemných dokumentov a elektronických šablón (ponuky, zákazky, výkazy áut, reporting, firemná databáza kontaktov, a iné).
• aktívne sebavzdelávanie na základe informácií a možností poskytnutých zamestnávateľom.
• efektívne hospodárenie so zverenými prostriedkami (služobný automobil, mobil, počítač, pracovné náradie a vybavenie).
• správne vystupovanie a vzorná reprezentácia spoločnosti.

- práca v dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- koncernová podpora

- príspevok na rekreáciu
- služobný automobil, laptop, mobil

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, obchodné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu, stavby

Počet rokov praxe

2

- prax minimálne 2 roky v oblasti obchodu a stavebníctva
- komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, tímový hráč,         lojálnosť
- kreatívnosť a nadšenie pri obchodovaní
- tímová spolupráca

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Soňa Chmurová
Tel.: +421910720288
E-mail: poslať životopis
ID: 4835432  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac