Logo Cemix, s.r.o.

Technológ kvality a vedúci laboratória

Cemix, s.r.o.

Veľké Leváre, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 400 EUR/mesiac20% prémiová zložka 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva kontrolu expirácií uskladneného tovaru
- vykonáva skúšky kvality vody (závody s vlastnou studňou)
- vykonáva kontrolu (mesačné inventúry) stavu chémie a fólií, zapisuje   motohodiny, kontrola lekárničiek
- mesačné kontroly expirácií tovaru
- zodpovedá za dodržiavanie a aktualizáciu kontrolného a skúšobného plánu a technologických postupov súvisiacich s prípravou, výrobou a vývojom na danom závode
- je zodpovedný za spracovanie a stav kusovníkov v rámci riadiaceho systému SAP pre všetky výrobky na danom závode
- je zodpovedný za vedenie databázy výrobných receptúr a ich zadávanie do riadiacich systémov
- metrológ závodu = zabezpečuje činnosti súvisiace s organizáciou a riadením podnikovej metrológie, prípravou a dodržiavaním metrologického poriadku a jeho kontrolou vrátane vedenia príslušnej dokumentácie
- kontroluje stav a zabezpečuje podmienky pre udržiavanie a ošetrovanie strojného vybavenia a zariadenia, meradiel a laboratórneho vybavenia
- kontroluje dodržiavanie technologických postupov výroby, kvalitatívnych požiadaviek na produkty a procesy výroby
- spolupracuje s útvarom vývoja a podieľa sa na vývoji nových výrobkov
- v spolupráci s útvarom vývoja vykonáva návrhy a možnosti zmien surovín
- vyhodnocuje a navrhuje vhodné preventívne a nápravné opatrenia v rámci výroby za účelom dodržania alebo zvýšenia kvalitatívnych parametrov produktov alebo podmienok výroby
- technicky vyhodnocuje a spracováva podklady pre riešenie sťažností, reklamácií
- audity Systém riadenia výroby = je auditovanou osobou za výrobný závod, zúčastňuje sa všetkých auditov

- riadenie prevádzkových laboratórií v závodoch Veľké Leváre a Trebišov

- mobilný telefón

- laptop

- služobné vozidlo

- príspevok na rekreáciu

- 13.plat

V súčasnej dobe hľadáme schopného človeka ktorý sa vyzná v stavebných hmotách, má skúsenosti s vedením prevádzkového laboratória v závode Veľké Leváre a Trebišov. Táto pozícia vyžaduje aj cestovanie do závodu na východe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výroba, technológie,

Počet rokov praxe

2

- 2 roky skúsenosti z výroby stavebných materiálov na podobnej pozícii výhodou
- vzdelanie stavebného zamerania výhodou
- samostatnosť, rozhodnosť, cieľavedomosť, zodpovednosť, lojálnosť, tímový hráč

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Soňa Chmurová
Tel.: +421910720288
E-mail: poslať životopis
ID: 4835090  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac