Obsluha baliacich strojov

Cemix, s.r.o.

Miesto práce
Č. 1304, 908 73 Veľké Leváre, Malacky
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na baličke vrecovaného stavebného materiálu
- práca na paletovačke a fóliovačke
- kontrolovať práce pri odstraňovaní porúch,vykonané cudzími organizáciami
- vykonávať potrebné zásahy do výroby a výrobných zariadení podľa pokynov nadrideného
- v prípade potreby obsluha VZV pri nakládke tovaru resp.paliet vo výrobe
- vykonávať čistiace práce a preventívnu údržbu
- riadiť sa príkazmi nadriadeného pracovníka

- práca v stabilnej, zahraničnej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- koncernová podpora

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme, len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- preukaz na VZV
- technicky zručný
-flexibilta,dôslednosť
-v sezóne práca na dve zmeny

Zahraničná spoločnosť Cemix, s. r. o. patrí medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí. Na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už 16 rokov. Svoju produkciu ponúka pod tradičnou a dlhodobo zavedenou značkou Cemix, známou nielen v SR, v Českej republike, ale aj v rámci celého stredoeurópskeho trhu.
Neoddeliteľnou súčasťou úspechu v oblasti ponuky a predaja našich výrobkov je kvalitný tím tvorený špecialistami na jednotlivé produktové skupiny. Zastrešením tímu je medzinárodná skupina Lasselsberger, do ktorej spoločnosť Cemix, s.r.o. patrí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Č. 1304
908 73 Veľké Leváre

Kontakt

ID: 2970280   Dátum zverejnenia: 13.11.2017