Aplikačný technik pre Západné Slovensko

Cemix, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- produktová prezentácia na akciách, v predajniach
-obsluha síl, zaškolenie obsluhy na stavbách, oprava a výmena spotrebných dielov na silách
- akvizičná prezentácia a školenie
- aplikačný servis
- odborné posudzovanie a znalosť konkurenčných výrobkov
- testovanie konkurenčných výrobkov
- účasť na marketingových aktivitách
- riešenie prípadných reklamácií na stavbách a vo výrobe
- spolupráca s výrobou, aplikácie nových vzoriek
- zakladanie nových materiálov a vzoriek
- rozvoz materiálu a strojov
-oprava strojov a zariadení na stavbe

- práca v stabilnej, zahraničnej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- koncernová podpora
- služobný mobil
- služobný automobil v prípade služobných ciest

Vopred sa ospravedlňujeme, že odpovieme iba uchádzačom zaradeným do výberového konania. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo,omietky,podlahy,fasády,

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
-maximálna technická zručnosť v aplikácii omietok, poterov, lepidiel a fasádnych omietok
- kreatívnosť
- tímová práca
- VP sk.B
-elektrikárska vyhláška výhodou
-prax v stavebníctve 3 roky

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2323224  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac