1 000 EUR

Aplikačný technik pre Západné Slovensko

Cemix, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- produktová prezentácia na akciách, v predajniach
-obsluha síl, zaškolenie obsluhy na stavbách, oprava a výmena spotrebných dielov na silách
- akvizičná prezentácia a školenie
- aplikačný servis
- odborné posudzovanie a znalosť konkurenčných výrobkov
- testovanie konkurenčných výrobkov
- účasť na marketingových aktivitách
- riešenie prípadných reklamácií na stavbách a vo výrobe
- spolupráca s výrobou, aplikácie nových vzoriek
- zakladanie nových materiálov a vzoriek
- rozvoz materiálu a strojov
-oprava strojov a zariadení na stavbe

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000.-€

- práca v stabilnej, zahraničnej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- koncernová podpora
- služobný mobil
- služobný automobil v prípade služobných ciest

Vopred sa ospravedlňujeme, že odpovieme iba uchádzačom zaradeným do výberového konania. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo,omietky,podlahy,fasády,

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
-maximálna technická zručnosť v aplikácii omietok, poterov, lepidiel a fasádnych omietok
- kreatívnosť
- tímová práca
- VP sk.B
-elektrikárska vyhláška výhodou
-prax v stavebníctve 3 roky

Zahraničná spoločnosť Cemix, s. r. o. patrí medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí. Na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už 16 rokov. Svoju produkciu ponúka pod tradičnou a dlhodobo zavedenou značkou Cemix, známou nielen v SR, v Českej republike, ale aj v rámci celého stredoeurópskeho trhu.
Neoddeliteľnou súčasťou úspechu v oblasti ponuky a predaja našich výrobkov je kvalitný tím tvorený špecialistami na jednotlivé produktové skupiny. Zastrešením tímu je medzinárodná skupina Lasselsberger, do ktorej spoločnosť Cemix, s.r.o. patrí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Č. 1304
908 73 Veľké Leváre
ID: 2323224   Dátum zverejnenia: 8.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000.-€