Operátor CNC strojov (laser / ohraňovací lis)

CEMDESIGN, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavská 483, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov a výrobných zariadení - CNC ohraňovací stroj (TruBend) a laser (Trumph Laserový rezací stroj TruLaser).

Práca v zohratom tíme
Príjemné a čisté pracovné prostredie
Jednozmenná prevádzka
Pružná pracovná doba
Možnosť zúčastňovať sa hodín angličtiny

Chceš sa stať členom nášho tímu? Hľadáme spoľahlivého a šikovného operátora CNC strojov (laser/ohraňovací lis), ktorý sa rád pridá do nášho tímu. Pošli nám emailom svoj životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Uchádzať o pracovnú pozíciu súhlasí v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení správou so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise a ďalších prílohách pre účely výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické (strojárske)

- znalosť technických výkresov
- znalosť nastavenia a obsluhy CNC strojov – rezanie a ohýbanie materiálu
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- zodpovednosť a lojalita
- dodržiavanie časového harmonogramu
- kontrola spracovaných dielov
- základná starostlivosť o zariadenia
- samostatnosť

Spoločnosť CEMDESIGN, spol. s r.o. je už viac ako 25 rokov spoľahlivým partnerom slovenských a medzinárodných spoločností v priemysle. Poskytujeme komplexné architektonické, projekčné, inžinierske a dodávateľské služby v investičnej výstavbe. Naším cieľom pri realizácii investičných projektov je spokojnosť zákazníkov dosahovaná vďaka získaným skúsenostiam, dôrazu na detaily a tvorivého myslenia nášho tímu. Zákazníkom z celého sveta poskytujeme inteligentné riešenia, cenné skúsenosti a premyslený dizajn.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2705312  Dátum zverejnenia: 5.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou.