Produktový manažér

ČEMAT, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € nástupná mzda + mesačné odmeny až do výšky 100%, (v najsilnejšom období roku aj viac) podľa dosiahnutých obchodných výsledkov, resp. plnenia obchodného plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverené produktové portfólio, ktoré zahŕňa:
- vynikajúce technické vedomosti o produktovom portfóliu
- jednanie so zahraničnými výrobcami o nákupných podmienkach, objednávanie tovaru na sklad
- analýza a správne naskladnenie tovaru na sklad
- riešenie niektorých obchodných prípadov so zákazníkmi
- spolupráca s obchodno-technickými zástupcami pri riešení obchodných prípadov

- Určovanie cien a predajnej stratégie zverených produktov
- Smerovanie marketingovej stratégie predaja
- Vypracovávanie cenových ponúk
- Príprava podkladov k rokovaniam a rokovania so zahraničnými obchodnými partnermi
- Každodenná komunikácia so zahraničnými partnermi (telefón, e-mail)
- Analýzy predaja

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- mladý a dynamický kolektív

Informácie o výberovom konaní

CV prosím posielajte len e-mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Uprednostníme uchádzačov s technickým vzdelaním. Produktový manažér bude obchodovať s hydraulickými prídavnými zariadeniami, znalosti v tejto oblasti sú významnou výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme dynamickú osobnosť s prozákazníckym prístupom, kreatívnymi nápadmi a myšlienkami, ktorá je ochotná vyhľadávať a učiť sa nové veci. Požadujeme vysokú úroveň komunikácie (telefón, e-mail), aktívny prístup, dobrý systém práce a time management. Angličtina je nutnou podmienkou! Výhodou je technický typ uchádzača
Jedná sa o prácu v kancelárii s občasnými služobnými cestami (2-5 krát do mesiaca)
Výhodou je znalosť alebo prax v oblasti predaja.

Významný dodávateľ príslušenstva k manipulačnej a stavebnej technike: priemyselných pneumatík na VZV, nosných vidlíc na VZV, prídavných zariadení na VZV, stavebných a OTR/EM pneumatík, gumených pásov, hydraulických zdvižných plošín a iných.
www.cemat.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Čemat, s.r.o.
E.T.Böhma 1 (bývalá Sučianska 33)
036 08 Martin
ID: 1347167   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € nástupná mzda + mesačné odmeny až do výšky 100%, (v najsilnejšom období roku aj viac) podľa dosiahnutých obchodných výsledkov, resp. plnenia obchodného plánu.