Colný deklarant / administratívny pracovník

Celní jednatelství Zelinka s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou náplňou práce:

  • získavanie a kontrola podkladov pre jednotlivé vývozné/dovozné prípady
  • vystavovanie colných dokumentov
  • komunikácia s prepravcami a s dodávateľmi
  • spolupráca s interným oddelením colnej deklarácie
  • komunikácia s pracovníkmi colných úradov
  • reporting a práca s colným systémom
  • práca s colným softwarom eColko
  • intenzívna práca s PC (MS Office – Excel atď.)

Očakávame:

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • vodičský preukaz sk. B – aktívny šofér
  • znalosť a orientácia v prostredí logistiky výhodou
  • organizačné schopnosti vlastnej práce
  • odolnosť voči nárazovému stresu
  • dochvíľnosť, precíznosť, komunikatívnosť
  • schopnosť pracovať v tímu aj samostatne

Ponúkame:

  • zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
  • možnosť skráteného úväzku – 6 hodín denne
  • príspevok na športové aktivity (karta Multisport)
  • 5 týždňov dovolenky
  • odborné vzdelávanie a kurzy AJ
  • vernostné odmeny za odpracované roky
  • odmena za nového zamestnanca alebo zákazníka
  • základná mzda 1000 euro + odmeny (pri plnom úväzku)
  • ďalšie benefity / výhody
  • miesto výkonu práce: Diaľničná cesta 4416/18, Senec 903 01

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno