Administratívny pracovník

Celní jednatelství Zelinka s.r.o.

Místo práce
Senec
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co bude Vaší náplní práce:

  • převážení nebo jiná manipulace s celními dokumenty;
  • administrativní podpora kanceláře;
  • komunikace s týmem celních deklarantů;
  • komunikace s pracovníky celních úřadů;
  • vedení evidence příslušných dokladů;
  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu – příprava reportů;
  • intenzivní práce s PC.

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání;
  • MS Office – uživatelsky;
  • uživatelskou znalost práce na PC;
  • znalost AJ – mírně pokročilá úroveň;
  • řidičský průkaz skupiny B;
  • organizační schopnosti vlastní práce;
  • dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost;
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme:

  • možnost finanční odměny v závislosti na Vašem výkonu;
  • pracovní doba dle domluvy (cca 20-30 hodin / týdně);
  • základní mzda od 400€ při 20 hodinovém úvazku
  • možnost práce na DPP / DPČ / zkrácený úvazek;
  • nástup možný dle domluvy;
  • odměna za nového zaměstnance nebo zákazníka;
  • místo výkonu práce: Dialničná cesta 4416/18, Senec 903 01.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3825537  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.