Property Manager

CELLTEC, s.r.o.

Za plavárňou 3, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.06.2024
1 300 - 1 600 EUR/mesiacPresná výška mzdy bude závisieť od tvojich schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Property managera na správu nehnuteľností vo Vysokých Tatrách a v rakúskych Alpách so znalosťou anglického jazyka na úrovni C1.

Úlohy, s ktorými sa stretneš:

  • Komunikácia s online platformami ako Booking.com, Airbnb
  • Riešenie prípadných reklamácií
  • Podpora a starostlivosť o našich hostí
  • Evidencia hostí a reporting úradom
  • Aktívna komunikácia s poskytovateľmi služieb a správcovskými spoločnosťami, predovšetkým v anglickom jazyku
  • Rozdeľovanie úloh chyžným
  • Fakturácia
  • Kontrola evidencie platieb
  • Spracovanie podkladov pre účtovníctvo
  • Zabezpečenie plynulého chodu apartmánov vrátane nákupu potrebného vybavenia a pravidelného kontrolingu
  • Zariaďovanie nehnuteľností a komunikácia s dodávateľmi
  • Aktívne budovanie značky a správa sociálnych sietí
  • Vyhľadávanie nových nehnuteľností a príležitostí po celom svete
  • Kreatíva

Nejde o žiadnu raketovú vedu

Záleží nám na tom, aby si sa u nás cítil dobre a zároveň si veľmi ceníme hodnotu slobody. Preto ti ponúkame:

  • Flexibilnú pracovnú dobu
  • ​Možnosť pracovať odkiaľkoľvek
  • Dni voľna pri dôležitých životných udalostiach
  • ​Firemný hardware​
  • Využívanie našich nehnuteľností na súkromné účely

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti so správou nehnuteľností sú vítané

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame od teba:

  • Aktívnu angličtinu na úrovni C1, so you don't freak out when someone calls you
  • Znalosť nemčiny je vítaná
  • Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť
  • Príjemné vystupovanie a reprezentovanie značky
  • Dobré komunikačné / argumentačné schopnosti
  • Kreativitu - uvítame všetky tvoje nápady
  • Proaktívnosť
  • Ochotu príležitostne cestovať

Zameriavame sa na kúpu a správu nehnuteľností. Zakladáme si na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Bekeová, MSc.
Tel.: +421904198875
E-mail: poslať životopis
ID: 4829243  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac