Konštruktér

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Univerzitná 8661/6a, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme konštruktéra, ktorý je výborným technikom a má rád tvorivú prácu. Baví ho navrhovanie strojov, od návrhu konceptu až po realizáciu u zákazníka.
Vašou náplňou práce bude najmä:
  • Vývoj a konštrukcia strojov, zariadení a ich súčastí
  • Práca na medzinárodných vývojových projektoch
  • Vytváranie 3D modelov, kreslenie 2D výkresov a tvorba kusovníkov
  • Technické výpočty
  • Navrhovanie technických riešení na základe zadania od zákazníka
  • Samostatné riešenie konštrukčných detailov v súlade s určenými internými konštrukčnými zásadami a technologickými požiadavkami

  • Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • Niekoľko firemných akcií v roku
  • Stravné v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • pokročilá znalosť 3D CAD systémov,
  • znalosť softvéru CREO výhodou,
  • základné znalosti v oblasti tolerancií (rozmerové a geometrické), technických výpočtov (pružnosť a pevnosť, mechanika),
  • zodpovednosť
  • presnosť
  • tímový hráč
  • spoľahlivosť,
  • technické zmýšľanie

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 4020232  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac